Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пациент се оплаква на лекар от лош сън. Докторът: - Днес си легнете по-рано, успокойте своето дишане, отпуснете си, представете си, че се намирате на брега на океана, заслушайте се в шума на вълните. Това е автотренинг, сънят ви ще се подобри. На другия ден пациента пак се появява със сенки под очите. - Докторе, не помага! - Направихте ли това, което ви казах? - Да! - Точно както ви бях казал? - Абсолютно! - И какво стана, че не можахте да спите? - Ами тези девойки, които бягаха по плажа, по монокини...
Други 2,144 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един сляп влиза случайно в един бар със стриптизьорки. Застава на бара мислейки че говори с барман и казва: — Пич, мога ли да ти кажа последния виц за блондинки? Чува го жената седяща до него и казва: — Пич, преди да кажеш вица трябва да ти кажа пет неща. Барманката е блондинка, сервитьорката също е блондинка, момичето, което седи отляво е 1.90, руса и има черен колан по карате, момичето, което седи от дясната ти страна е блондинка и вчера беше освободена от затвора за убийство… и аз съм блондинка… Е, и така искаш ли да кажеш още вица? Слепият отговорил: — Оооооооо не!!! Ако трябва и да ви го обяснявам по пет пъти… Заседание на Народното събрание на Никулден. Сергей Станишев: - Обещаваме, че ще нахраним народа с риба! Бойко Борисов: - Ние ще научим народа как да лови риба! Волен Сидеров: - Аз ще нахраня народа с пет хляба и две риби! Лютви Местан: - Съжалявам много, народе, но нашата риба се вмириса........откъм главата! . - Какво да ти донеса от чужбина, скъпи? - Все едно, вече всичко лекуват. Седи един програмист в бара. Идва при него една мацка: — Ако искаш да си прекараш хубаво, то аз се казвам Мими… — А ако не искам да си изкарам хубаво, как се казваш? Излиза от лекарския кабинет една блондинка и си мърмори: — Риба? Не. Водолей? Не. Козирог? Не. Връща се в кабинета и пита: — Какво казахте докторе, че имам? Нещо от хороскопите? — Рак имате госпожо! Рак!