Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Събрали се животните от гората да си разказват тъпи вицове. Така от животно на животно дошъл ред и на костенурката. Застанала тя на средата на полянката, поогледала се и казала : - Стена. Всички животни се спогледали учудено, а костенурката се изпъчила и продължила: - Ха хааааа, зная и по-тъпи!
Животни 3,167 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чък Норис си поръча Биг Мак в Бъргър Кинг. Сервираха му. В автобус: - Шофьор, нали спира при реката? - Надявам се. Иначе ще се чуе голям плясък. Вълкът върви из гората и вижда насреща си Червената шапчица. Придърпва я в храстите и й шепне на ухото: - Мечтаеш ли за голяма и чиста любов? - Да. Събаря я на тревата и я оправя. Червената шапчица се надига и казва: - Абе не знам дали ти е чист, ама какво ме баламосваш че ти е голям? За да се вложат изгодно пари, първо трябва да се откраднат. Трима отшелници живеели самотно в пустинята. След всеки седем години един от тях имал право да каже по едно изречение. Минали седем години и първият казал: - Ех, че ми се яде спанак! След още седем години вторият казал: - Ех, че ме се яде спанак!... Като изменали още седем години и дошъл ред на третия, той казал ядосано: - Стига с тоя спак, бе! Надухте ми главата с него!