Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прибрала се Марийка вкъщи. Майка й я гледа - една такава разрошена, със синини и драскотини по лицето, роклята й скъсана. - Марийке ма, да не са та били? - Ба, жа ма бият! - Марийке ма, да не си паднала някъде? - Ба, жа падна! - Марийке ма, да не са та ебали? - Ба, жа ма гледат!
Иванчо и Марийка 3,056 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съвестта е както девствеността - ако я изгубиш е завинаги. Програмист - това е организъм, превръщащ бирата в софтуеър. (имам такъв съсед;-) В купе на влак пътуват майка с дъщеря си и двама военни-единия старшина,другия редник. Влакът влиза в тунел и изгърмява адски шамар. При излизане от тунела в купето е следната картинка старшинката със зачервено лице и си мисли: "Меле само да се прибереме в поделението...Как може да закача момичето и тя по погрешка да ме удри мене.Тоя моя редник направо ще го пошашава" Майката си мисли: "А бе тая мойта дъщеря взела че порастнала. Я как войничето я закача и тя по погрешка удари старшината" Момичето си мисли: "А бе мама стара стара ама тоя старщина как я обарва и тя какъв шамар му избомби" А редника си мисли: "Мале кога е другия тунел да му разкачим аз на тоя главата"... - По какво се познава, че блондинка е работила с компютъра ви? - По червилото върху джойстика. Буквата M е най-хубавата ... защото с нея може да изразиш почти всичко: 1. Съгласие - мм-мм... 2. Несъгласие - M-м! 3. Наслада - мммм! 4. Колебливо съгласие - мммм-м... 5. Mисловен процес - мммм.... 6. Пренебрежение - M! 7. Сърдене - Mмм! 8. Откритие - М!-мммм...