Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Във финландски вестник. Съвет по събиране на гъби ( абсолютно сериозно): Вземете с вас своя ноутбук и, когато намерите гъба, сравнете със снимката от следния сайт...
Програмисти 2,695 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стои заека на пънче и пише. Минава покрай него лисицата и го пита: - Какво пишеш, зайо? - Дисертация. - За какво? - За това как зайците ядат лисици. - Че къде си виждал такова нещо? - Ела с мен и ще ти покажа... След известно време заека пак седи и пише нещо. Минава вълкът. - Какво пишеш, дългоухи? - Дисертация за това как зайците изяждат вълците. - Ти да не си откачил? - Ела с мен и ще ти покажа... Следваща картина: заекът пише, идва мечката. - Какво пишеш? - Дисертация за това как зайците изяждат мечките. - Къде си видял такова нещо? - Ела с мен и ще ти покажа... Последна картина: пещера, планина от лисичи, вълчи и мечи кости. В средата, огризвайки кокалче, лежи огромен лъв. Поука: важна е не темата на дисертацията, а кой ти е научен ръководител. Отива един на гости в комшията, но бил много кахърен и изморен. - Какво ти има? - пита го домакина. - Абе много съм стегнат нещо, не знам точно какво ми е. - Ами щом си стегнат ще те оправя. Я Айше ела тук да разхлабиш госта. Дошла Айшето, съблякла се и го оправила. - Как си сега? - пита домаккина. - Абе пооправих се ама още съм стегнат. - Айше идвай пак да разхлабиш човека. Дошла Айшето и отново го оправила. - Как си сега бе комшу? - Ей, комшу знаеш ли как ми стана добре сега, разхлаби ме това дето ме стягаше и сега се чувствам съвсем отпуснат. - Хасан, идвай бързо да затегнеш човека! Двама студенти си говорят: - Имам добра и лоша новина! - Каква е лошата? - Няма да дойдат тази вечер момичетата! - А добрата? - Купих презервативи! Поръчка към сервитьорка: "Един Jim-Beam..." Отговор : "Такъв джин немаме..." Безалкохолната бира няма да е толкова противна, ако се добави в нея 100 грама водка.