Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Дъще, не искаш ли да изпееш нещо на гостите? - Благодаря, не трябва, ние вече тръгваме. - Нещо бавно тръгвате.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Във финландски вестник. Съвет по събиране на гъби ( абсолютно сериозно): Вземете с вас своя ноутбук и, когато намерите гъба, сравнете със снимката от следния сайт...
Програмисти
03.10.2017
2,695 прегледа
Следващ →
Още вицове
Стои заека на пънче и пише. Минава покрай него лисицата и го пита: - Какво пишеш, зайо? - Дисертация. - За какво? - За това как зайците ядат лисици. - Че къде си виждал такова нещо? - Ела с мен и ще ти покажа... След известно време заека пак седи и пише нещо. Минава вълкът. - Какво пишеш, дългоухи? - Дисертация за това как зайците изяждат вълците. - Ти да не си откачил? - Ела с мен и ще ти покажа... Следваща картина: заекът пише, идва мечката. - Какво пишеш? - Дисертация за това как зайците изяждат мечките. - Къде си видял такова нещо? - Ела с мен и ще ти покажа... Последна картина: пещера, планина от лисичи, вълчи и мечи кости. В средата, огризвайки кокалче, лежи огромен лъв. Поука: важна е не темата на дисертацията, а кой ти е научен ръководител.
Отива един на гости в комшията, но бил много кахърен и изморен. - Какво ти има? - пита го домакина. - Абе много съм стегнат нещо, не знам точно какво ми е. - Ами щом си стегнат ще те оправя. Я Айше ела тук да разхлабиш госта. Дошла Айшето, съблякла се и го оправила. - Как си сега? - пита домаккина. - Абе пооправих се ама още съм стегнат. - Айше идвай пак да разхлабиш човека. Дошла Айшето и отново го оправила. - Как си сега бе комшу? - Ей, комшу знаеш ли как ми стана добре сега, разхлаби ме това дето ме стягаше и сега се чувствам съвсем отпуснат. - Хасан, идвай бързо да затегнеш човека!
Двама студенти си говорят: - Имам добра и лоша новина! - Каква е лошата? - Няма да дойдат тази вечер момичетата! - А добрата? - Купих презервативи!
Поръчка към сервитьорка: "Един Jim-Beam..." Отговор : "Такъв джин немаме..."
Безалкохолната бира няма да е толкова противна, ако се добави в нея 100 грама водка.