Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Малкият Иванчо постоянно тормози майка си с въпроси и накрая на нея й писва и му казва: - Ако продължиш така, ще се изнервя, ще се разболея, ще дойде доктора, няма да може да ми помогне и ще умра… - И после какво ще стане? - Ще ме погребат и няма да ме има вече. - А как ще те погребат? - Ами така - идва черната катафалка и ме отнася към гробищата. - А аз ще може ли да седна на предната седалка до шофьора?
Иванчо и Марийка 2,544 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нощ. Облачно - пълна тъмнина. Двама наркомани лежат дрогирани на съседни пейки в парка. Единият пта: - Абе, не мога да разбера, сега слънцето ли свети или луната? - А-а-а, ъ-ъ-ъ, бе не знам, аз не съм от тука. Обява: "В началото на месеца, в района на Южния парк се е изгубила жена на 69 години - тъща ми. Поздравления приемам на тел. 292927! Ако някой я намери - убивам ви!" Жена към заспиващия мъж-админ: — Скъпи, хладно е – да затворя прозореца? — Не затваряй, само го минимизирай… Учителката историчка: - Ученици, как оценявате моето присъствие във вашия клас? - Какво ти присъствие госпожо, то си е чисто робство, не го слушайте министъра на просветата! - казва Иванчо. Мъж се напива в бара и казва на приятел: - Много съм разочарован от жена си. Изневерява ми! - Откъде знаеш? - Вчера не спа вкъщи, а на сутринта ми каза, че е била на гости при сестра си. - И? - Лъже ме! Вчера аз изкарах нощта със сестра й!!!