Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама стоят на улицата и си говорят. Минава кола и ги изпръсква с кал. - Да запишем номера и да се оплачем, за да го глобят. - Няма смисъл! Нашите шофьори няма да станат по-любезни. А в Англия ако шофьор те изпръска, връща се, извинява ти се, после те кани у дома си, предлага ти душ, отнася ти дрехите на химическо чистене и цял ден те вози, където пожелаеш. - И това с теб ли се случи? - Не, с жена ми.
Разни 2,282 прегледа
Следващ →

Още вицове

Клиен пита келнера: - Келнер сигурен ли сте, че това е рибена супа? - Да господине, аз сам видях как готвачът налива вода от аквариума. Може ли бремеността на порноактриса да се счита за трудова злополука? -Какво е блондинка,боядисана в черно? -Повърхностна интелигентност. Един пич отишал на доктор и се оплакал : - Докторе, гледай ! Сваля момчето дънките си и доктора вижда, че едната му топка е синя. - Я ?!? за първи път виждам такова нещо - възкликва доктора! -Ще трябва да ти отрежем тестиса! Отрязал го ,но след една седмица момчето пак идва. Сваля дънките и показва другата топка : - Гледай бе докторе ! И тя е синя! - Брей момче ,това ще е нещо инфекциозно и ще трябва да я отрежем и нея ! Отрязал я! След една седмица момчето пак идва при доктора: - Докторе ,гледай !!!! Сваля дънките и показва пениса си : - Гледай го ! И той е станал син !!! Доктора го погледнал очудено : - Абе момче , тия дънки да не пускат бе ? - Славчо, вчера чуках гаджето ти! - Ха! Така й се пада на мръсницата!