Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На някои хора им се явява Господ, а на Господ му се явява Чък Норис.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Иванчо тича при татко си: - Тате, моля те, затвори си очите. - Защо? - Мама каза, че когато ти затвориш очи, ние ще започнем да живеем много по-добре!
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,259 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъжът беше млад, рогата точно му пробиваха.
Ако една жена е успешна, неотразима и доволна от живота - значи си отмъщава на някого.
Срещат се двама приятели, единият казва: - Чух, че си катастрофирал с колата? - Да, излетях в канавката... - Как се случи? - Карам си, а встрани на пътя стои една симпатична мацка, полугола, с невероятно тяло и за да не я зяпам, моята глупачка ми закри очите с ръце...
Ивачно стои в клас по математика и учителката задавa въпрос: - Ловджии отиват на лов, на един клон виждат три връбчета, вдигат пушката, гръмват едното. Колко връбчета остават на клона? Иванчо отговаря: - Нито едно, госпожо. Госпожата: - Защо нито едно, бре, Иванчо? - Защото, госпожо, след като едното го освяткат, другите две се плашат и излитат. - Е, да но от математическа гледна точка остават две, иначе ми харесва мисленето ти. Иванчо: - А, госпожо аз мога ли да ви задам един чисто логичен въпрос? - Да, Иванчо, питай. - Вървите сама в парка на една пейка виждате три жени седнали и ядат сладолед. Първата го ближе, втората го смуче, а третата го лапа целия, коя според вас е омъжена? - Ами, чисто логически, Иванчо, трябва да е тази кято го лапа целия. - Не, госпожо, грешите. Чисто логически, омъжена е тази, която носи халка на пръста, но иначе вашето мислене също ми допада.
Пред бар чакат 15 блондинки вече около час. Персоналат вътре ги гледа и се чуди защо не влизат. По-късно идва още една. След оче час пристига друга блондинка. Минава още време. Тогава барманът излиза и ги пита: - Абе, момичета, к’во става? Седите вече тука кам 3 часа и не влизате... Най-смелата от тях го поглежда и казва: - Точно ти ли ме питаш? Ми нали пише, че не пускате под 18?"