Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вчера си карах по магистрала Тракия... Отляво ме задмина едно чисто ново БМВ с над 130 км/ч. Караше го жена, лицето съвсем близко до огледалото и си слагаше сенки... За момент се разсеях и когато отново и обърнах внимание тя беше вече наполовина в моето платно, все още занимавайки се с грима си. Въпреки, че съм мъжко момче се стреснах толкова, че си изпуснах електрическата самобръсначка и тя ми изби сандвича от другата ръка... Като се опитах да върна колата на платното с коляно, ми падна Джи-Ес-Ем-а от ухото директно в горещото кафе между краката ми. Кафето се разля, изгори най-ценните ми части, прекъсна важен разговор и ми скапа Джи-Ес-Ем-а. Фаса в устата успях да задържа с последни усилия... О, как мразя жени зад волана!
Разни 1,891 прегледа
Следващ →

Още вицове

Войник излиза в отпуск и старшината го напътства: — Ето ти левче. Ходи си намери едно момиче и гледай да е здравичко. Когато се върнал войникът докладвал: — Всичко е наред. Бях в парка с момиче. — А здраво ли беше момичето? — И още как! Едвам си взех левчето обратно! Дама се връща от санаториум. Влиза в купето, сяда, премята крак връз крак. Поглежда ги и въздъхва: - Ох, най-после сте заедно! Свещеникът се обръща към всички, които са изпълнили църквата: - Вие искате да помоля Бог да спре дъжда и да спаси вашите насаждения. Но това няма да стане - Бог помага само на тези, които вярват в него. А вие всички сте дошли за слънце, но нито един от вас не си е оставил чадъра... М/у двама програмсти: - Имам нужда от малко пари... Ще ми услужиш ли с хилядарка? - ОК... но нека за улеснение ги закръглим на 1024... Имам матрак с памет...Надявам се, че не помни всичко...