Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Думата "наЗИДАНие" в тълковния речник вече има допълнително значение" "удар с глава в гърдите"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
- Мамо, днес директора на училището ме попита дали имам братя и сестри. - Е, и ти какво му отговори? - Ами казах, че съм единственото дете в семейството. - И той какво каза? - "Слава богу!"
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,457 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо в Холандия се продава свободно марихуана? - А виждал ли си им жените?
Когато Чък Норис киха той не казва "АПЧИХУУУУУУУ" той казва "Умрете всички". Това и става по-късно.
Иванчо отива на училище с подуто и насинено лице. Учителката разтревожено го пита: - Иванчо, защо лицето ти е подуто и насинено? - А нищо. Кацна ми оса на бузата. - И те ужили? - Не, татко я уби с лопатата.
Поделение войници били на учение. По едно време, минали покрай селото на един и той решил да се обади на баба си и дядо си. - Ооо, дядо, как си? - Здравей, сине, добре съм. Ами каква е таз гьостерица дето си я провесил през рамо? - Това не е гьостерица, бе дядо, гледай сега оградата… Свалил той автомата и та-та-та - направил оградата на трески. - Брей, - казал дядото - ами тия чудесии по колана ти, к"ви са бе, сине? - Това, дядо, са лимонки, гледай сега тоалетната… Взел една лимонка и, тряс, взривил тоалетната. - Брей, - рекъл пак дядото - що ли не беше жива баба ти, да ти види какъв юнак си станал… - А, ами че тя кога умря, бе дядо? - Ами, в тоалетната беше…
Иванчо казва на майка си: - Мамо, дай ми сладолед. - Няма да ти дам, скоро ще ядем. Излез и си поиграй още малко. - Няма никой. Дай сладолед. - Няма да ти дам. Тогава си играй вкъщи нещо. - Добре, тогава играй с мен. На родители да играем. - Уф, добре. Ти си бащата, аз съм майката. - Ето аз се прибирам от работа. Какво дремеш? Вземи си вдигни задника и дай на детето сладолед.