Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Мамо, днес директора на училището ме попита дали имам братя и сестри. - Е, и ти какво му отговори? - Ами казах, че съм единственото дете в семейството. - И той какво каза? - "Слава богу!"
Иванчо и Марийка 3,457 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо в Холандия се продава свободно марихуана? - А виждал ли си им жените? Когато Чък Норис киха той не казва "АПЧИХУУУУУУУ" той казва "Умрете всички". Това и става по-късно. Иванчо отива на училище с подуто и насинено лице. Учителката разтревожено го пита: - Иванчо, защо лицето ти е подуто и насинено? - А нищо. Кацна ми оса на бузата. - И те ужили? - Не, татко я уби с лопатата. Поделение войници били на учение. По едно време, минали покрай селото на един и той решил да се обади на баба си и дядо си. - Ооо, дядо, как си? - Здравей, сине, добре съм. Ами каква е таз гьостерица дето си я провесил през рамо? - Това не е гьостерица, бе дядо, гледай сега оградата… Свалил той автомата и та-та-та - направил оградата на трески. - Брей, - казал дядото - ами тия чудесии по колана ти, к"ви са бе, сине? - Това, дядо, са лимонки, гледай сега тоалетната… Взел една лимонка и, тряс, взривил тоалетната. - Брей, - рекъл пак дядото - що ли не беше жива баба ти, да ти види какъв юнак си станал… - А, ами че тя кога умря, бе дядо? - Ами, в тоалетната беше… Иванчо казва на майка си: - Мамо, дай ми сладолед. - Няма да ти дам, скоро ще ядем. Излез и си поиграй още малко. - Няма никой. Дай сладолед. - Няма да ти дам. Тогава си играй вкъщи нещо. - Добре, тогава играй с мен. На родители да играем. - Уф, добре. Ти си бащата, аз съм майката. - Ето аз се прибирам от работа. Какво дремеш? Вземи си вдигни задника и дай на детето сладолед.