Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Малкият Иванчо си играе с влакчето в дневната. Майка му е в кухнята, но отвреме-навреме дочува откъслечните реплики на синчето си: - …последна спирка… на всички тъпанари, които се довлякоха до тук - много им здраве и да си разкарат по-бързо задниците от купетата… Майката скача, хваща Иванчо за ухото и го праща за наказание в стаята му за два часа. Когато наказанието изтича, играта се подновява и Иванчо пак започва да си говори: - Уважаеми пътници, добре дошли в нашия експрес… надяваме се, че пътуването ви ще бъде приятно… Тук майката въздъхва облекчено… - …а всички вас, които са изпитали затруднения от двучасовото закъснение, ще помолим да се обърнете към тъпата кучка в кухнята!
Иванчо и Марийка 3,625 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отменили лекции на едни студенти: - Какво ще правим? - Да купим ракия! - Нека да не превръщаме празника в обикновен ден! Една вечер Марк отишъл в дома на свой приятел и позвънил на вратата. - Тони тук ли е? - попитал той. - Не - отвърнала жената на Тони, Вики, която излязла по халат за баня, - но скоро ще се прибере, ако искаш да го почакаш. Марк седнал в дневната с Вики. След няколко минути той казал: - Вики, винаги съм си мислил, че имаш страхотни гърди. Ще ти дам сто кинта, за да видя само едната. Вики се смаяла, но за толкова пари си струвало. Тя разтворила халата си и показала едната си гърда на Марк. Той й дал стоте долара и казал: - Ще ти дам още сто кинта, ако ми покажеш и другата. Вики разтворила халата си още малко и му показала втората си гърда. Марк й дал стоте долара и казал: - Съжалявам, повече не мога да чакам Тони. Трябва да си вървя. Предай му, че съм се отбил. Когато Тони се прибрал, Вики му казала: - Приятелят ти Марк се отби вкъщи. Тони попитал: - А остави ли двестате кинта, които ми дължеше? Ркламен билборд в Австралия: "Осем от десет души пишат с писалка "Паркър" Надпис под него: "А какво правят с нея другите двама!??" Малкото шимпанзе разправя на майка си: - Днес предпазих учителя ни от една лоша шега! Другите му бяха сложили кабърче на стола. Майка му казва гордо: - Много добре и какво направи? Малкото шимпанзе отговаря: - Точно в момента, в който щеше да седне, му дръпнах стола!!! Знаете ли какво казват гърците, след като си вземат заплатите? - Danke schon!