Бащата на Иванчо влиза в стаята и гледа сина си да клати баба си и учуден го пита:
- Абе сине, ти нормален ли си бе, що чу**ш майка ми?
А Иванчо поглежда баща си и казва:
- А ти защо го правиш с моята, бе ?
Иванчo и Марийка най-после решили да го направят.
Качили се на едно дърво и започнали да се събличат.
Иванчо тъкмо да си го извади и клончето се счупило.
Двамата паднали на земята и Марийка се разплакала:
- Гащичките ми, любимите ми, скъсани са!
Иванчо ядосано казва:
- Кво ревеш за едни гащички бе?! На мене оная ми работа остана горе!