Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама каубои си седят в един бар в Дивия Запад и единият казва: - Виждаш ли го онзи ей там със шапката? Другият поглежда, но казва: - Ама те всички са със шапки, кой от всичките? - Абе ей онзи с двата пищова на онази маса! - Ама те всички са с по два пищова - вика другият. Първият се ядосал, извадил единия пищов, изстрелял един пълнител и казал: - Ей онзи там дето го гръмнах виждаш ли го? Ей тоя вчера ми спаси живота!
Индианци и Каубои 8,751 прегледа
Следващ →

Още вицове

Масовия бой в пернишката дискотека снощи към 03:00ч, беше усетен в цялата страна!!! Семейство Иванови се стяга за сватба на роднина. Дълго спорят, какво да облекат. Накрая решават да подберат дрехите според цвета на косата. - Аз ще бъда в черно - заявява дъщерята. - А аз - в кафяво - казва синът. - На мен ще ми подхожда нещо сивичко - решава майката. - А аз какво? Гол ли да ходя? - нервира се плешивият Иванов. Отишъл един човек в църквата и се замолил: - Господи!Уморих се от тази непрекъсната българска простотия, писна ми от този скапан живот!Направи така че да има по- малко глупаци, да се оправят пътищата, да заживея нормално! На другия ден му се обадили от посолството на САЩ и му съобщили че е спечелил "Зелена карта". - Какво си се намръщил? - Ще ставам баща... - Но това е повод за радост! - Вярно, но не знам как да кажа на жената. Звъни се на жената: - Скъпа, извика ме секретарката за изпълнение на служебните задължения.