Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две жени си говорят: - Аз искам да се разведа с мъжа ми, защото има отвратителна памет! - Само за това ли? - Всеки път, като се окаже в компанията на млада и красива жена забравя, че е женен!
Семейни 3,074 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мутра отива в родилния дом. Акушерката му съобщава: -Роди ви се момченце! Три и осемстотин. -Ех, няма да се пазарим,- радостно отговаря мутрата, вади портфейла си и отброява.- Едно, две, три, ето и осемстотин.. Отива един на гости. Вижда огромна котка. Пита: - Може ли да я погаля? - О, разбира се. Само да донеса йод и бинт. При шефа на цирка идва жена - дребничка, с очила, същинска божа кравичка. Казва: - Искам да стана при вас укротител на тигрите! Шефът се засмива: - Ами ето ги там тигрите, точно са се разбесняли, ходете да ги успокоите. Жената спокойно влиза в клетката и се развиква оглушително: - ИЗРОДИ! КРОТНЕТЕ СЕ! Тигрите направо приседнали от изненада, а един по-малък се опикал чак. Ошашавеният директор: - Вие така сте правили и на предишната си работа...? - Да. - А къде? - Класна съм на седми "Б" в спорното училище... Някаква журналистка отишла да интервюира двама овчари, живеещи сами високо в планината. - И как издържате толкова време без жени? - Ами… земаш една дъска, пробиваш една дупка, слагаш малко вълна и ето ти женско… След няколко месеца журналистката отива пак, но единият овчар го няма. - Къде е приятелят ти? - Ами утепа"х го! - Защо бе човек!? - Ами праща ме за вода един ден… пък аз забравих кофата и се връщам… И кво да гледам - оня ми ти награбил мойта дъска и я оправя… След филма двама си говорят: — Ех, защо не бях на 15 години… — Защо? — Нямаше да ме пуснат в киното да гледам този филм.