Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Това е просто... ужасно е да си търсиш спътницата в живота с помощта на компютър! - казва баща на сина си. - А ти как си се запознал с мама? - Нормално, спечелих я на покер.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Докторе, вярно ли, че по релефа на черепа може да се разбере характера на човека? - Не само характера, но и силата...Вярно, че само на жена му...
Разни
03.10.2017
1,988 прегледа
Следващ →
Още вицове
Доктор към пациентка: - Да-а-а...Нещо не ми харесвате... - И Вие докторе не сте някой красавец!
Иванчо отива на училище влиза в клас и учителката задава вапрос на учениците защо ската е плоска риба? От целия клас само Иванчо вдига ръка и учителката го вдига: - Кажи Иванчо! - Ами защото го е ЕБАЛ кита. Учителката му казва: - Иванчо, утре с баща ти! На другия ден Иванчо идва с баща си и учителката казва: - Много ми е неудобно, но ви викам, защото зададох вапрос на сина ви защо ската е плосак и той ми отговори "защото го е ебал кита". А бащата казва: - Госпожо учителка, а знаете ли защо на рака очите са му толкова големи? Тя казва: - Не. - Ами защото и той е бил там и е гледал.
Двама си говорят: - Ти откъде знаеш толкова неща за фолк певиците - коя фолк певица обичала френската, коя с кой футболист е спала? - Чета редовно един спортен сайт.. - Спортен ли? - Да, спортал.бг
Срещат се ловец и риболовец. Риболовецът се хвали; - Хванах толкова голяма риба, че от опашката й направих метла и жената още мете къщата. Ловецът - Аз пък отидох на лов и застрелях един елен и не щеш ли се показа горския. За да не ме хване дигнах пушката и го застрелях. Изкопах един трап и таман да го зария хоп двама цигани. Не ми трябват свидетели - дигнах пушката и ги застрелях. Таман да ги зария хоп един рейс пионерчета. - Е, и? - казал риболовецът. - Намали малко от рибата щото ще застрелям и пионерчетата - казал ловецът.
Полицай спира пиян шофьор: - Добър вечер, документите за проверка моля! Шофьора подава документите и пита: - Господин полицай, сега ще ми вземете ли книжката? Полицая се усмихва и казва: - Аре на бас по 50 лева че няма да Ви я взема?!