Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Страната на Марлборо. Каубоят Джим се е обесил. Вдовицата му отива при отчето, за да съобщи за кончината му. Свещеникът се опитва да я утеши: - Господ прибра Джим при себе си… - Това - добре, но защо с ласо?
Индианци и Каубои 7,291 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо Катя не се е оженила още? — Защото чака мъжа на мечтите си. — И какъв е той? — Ами някой, който ще се навие да се ожени за нея. Преподавател по математика от 73 СОУ, във вихъра на решаването на задача: - Това, тук долу, няма да си го пипам, защото ще ми трябва за по-нататъшното развитие на действието. Най-накрая български отбор успя да отиде на финал на Шампионската лига. Това стана, след като нашите момчета успяха да съберат 12 капачки от "Амстел" с награда билет за мача. Полицай спира BMW, вижда че шофиора е блондинка и сваля гащите за свирка, а блондинката възкликнала: - Ееееех, пак ли алкохолна проба.... Отишло танкчето при зайо и почнало да го разпитва: - Зайо защо са ти толкова дълги ушите? - Е от каде да знам бе танкче? Дълги са си и толкова. - Зайо защо опашката ти прилича на топка? - Е от каде да знам бе танкче? Такава си е и толкова. Престани с тия тъпи въпроси. - А зайо защо зъбите са ти толкова дълги? - Абе танкче и на мене ми е итересно зашо патката ти е на челото ама си мълча нали?