Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама индианци край пазара: - Ех,Червен Бизон, да знаеш как ми липсва жена ми. - Защо? Какво е станало с нея? - Вчера я смених за едно уиски. - И още ти е мъчно за нея? - Не, но страшно ми се пие.
Индианци и Каубои 5,293 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две баби стоят на пейката и си говорят: - Аз заради крадците оставям радиото включено. Другата казала: - Аз на вътрешната страна на вратата оставям бележка: "Юри, всички змии са плъзнали из апартамента. Събери ги, аз нямам време." Франция. Мъж и жена, току що сключили брак се прибират в спалнята за първата си брачна нощ. Мъжът, вече гол, седи пред огледалото и се любува на мускулатурата си. След трийсетина минути се обръща и пита търпеливо чакащата го в леглото младоженка: - Жаклин, ти искала ли си някога да бъдеш мъж? - А ти? Мъж който говори сериозно за любовта, не е влюбен. Ж. Санд Срещат се две блондинки. Едната казва: - Влизам вчера в кухнята, а там мъжът ми стои и онанира! Втората: - И какво? Първата: - Ами, какво, клекнах и му направих една свирка. - Това пък защо? - Защото ми е по-лесно да си изплакна устата, отколкото да мия целия под на кухнята. Моята работа е да си го нося, а коя ще го вдига си е нейна работа.