Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Колко ти е заплатата? - Две -три посещения на Мол-а.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Индианци и Каубои
Стар индианец поучава сина си: - И да знаеш, синко - ако някоя бяла жена ти каже "прави с мен каквото искаш", не бързай да й сваляш скалпа!
Индианци и Каубои
03.10.2017
8,469 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена се кара на мъжа си: - Отново на съм изреждаше различни марки ракии! - Какво да правя, вече и насън ли не може да поседя в кръчмата?
Един ирландец не се чувствал добре и отишъл на лекар. Лекарят го прегледал и му съобщил горчивата истина, че е болен от рак и че му остават само няколко месеца живот. Отвън го чакал синът му, ирландецът му предал страшната вест и добавил: - Ние ирландците пием и от радост, и от мъка. Да вървим да празнуваме. Отишли двамата в един пъб и заобръщали уиски след уиски. По едно време се появил някакъв приятел на бащата и го запитал защо така здраво пият. Бащата отвърнал: - Идвам от лекар. Болен съм от СПИН и ми остават само няколко месеца живот. Затова празнувам. Когато приятелят си тръгнали, синът му го запитал: - А бе татко, нали каза, че си болен от рак, защо сега говориш за СПИН. - Синко, за да не ебат майка ти след като умра.
Един свещеник се качва на самолет. По време на полета стюардесата му предлага чаша уиски. Отчето посяга към чашата, но преди да отпие, задава странен въпрос: - На каква височина летим ? - 8000м. - Оооо не, благодаря! Прекалено сме близо до шефа.
Мъж се прибира вкъщи. От спалнята се чуват охкания и пъшкания. Той отваря вратата игледа гол мъж в леглото с жена му. - Къв е тоя?-пита съпругът. -Спокойно скапи.-отговаря жената.-Знаеш ли кой купи новия телевизор? -Не.-отговаря мъжа и. -Той.А новата спалня? -Не. -Пак той.А новата кола? -Сигурно пак той. -Точно така.-отговаря жената. -Ами завий тогава човека да не настине.-подканя жена си,вече успокоения съпруг.
- Генко! Що за безобразие! Отново спите на работа! От първо число сте уволнен! — Щом е от първи, защо ме будите сега?!