Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки отиват на кино. Сядат си на местата и след известно време светлината бавно започва да гасне. Едната се обръща към другата и казва: - Абе, муцка, винаги като ходя на кино се чудя, как го правят това нещо тия хора.... - Ами как, сигурно бавно вадят щепсела от контакта..
Блондинки 2,841 прегледа
Следващ →

Още вицове

Искаш ли да си красив, постъпи хусар.Козма Прутков Четири сутринта! Наточен рибар, става, пийва едно кафе, взима такъмите и тръгва бодро към колата. Излиза навън, як дъжд, гръмотевици, облаци. Замислил се, пък се върнал. Влиза в спалнята, съблича се и пак си ляга до жената. Тя в просъница: - Каквоооо ставааа? - и го гушка. Той: - Аааа, ужас е навън. Дъжд като из ведро, гърми и тряска. Тя: - Пък мооя, глупаааак отиде на риба. Рано сутринта преди Бъдни вечер се звъни в дома на собственика на магазина за алкохол. - Извинете, просто се чудех кога ще отваряте? - Предполагам знаете, че днес е Бъдни вечер. Затова днес магазинът ще е затворен! На следващата сутрин пак се звъни: - Ишфинете, само са шудех ккога ша отваряти днеш? - Но днес е Коледа! - бил отговорът на собственика. - Нима очаквате от мен да отворя точно днес?! На сутринта след Коледа телефонът пак иззвънял: - Ъъъъ, мноооогхо ша ишфиняам, ама днешш шъ утваряттти ли? - Вижте какво! По време на празниците не спряхте да ме тормозите! Обещавам ви утре, като отворя, вас лично да ви пусна първи да влезете, само ме оставете на мира!!! - Да ме пушнете да фляса?! Нно аш ишкам да ишляша!!! Жена стои на ръба на балкона на 8-ия етаж и казва на мъжа си: - Не мога да живея с такъв женкар, пияница и… престани да ме побутваш. Двама пенсионери си говорят на пейката и единия пита: - Наборе, помниш ли едно време у казармата ни даваха Бром да пием, та да не можем да го вдигаме? - Помня, що наборе? - А бе в последно време усещам, че май почва да Ме хваща.