Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един чукча изнася реч на партиен конгрес: - Другари, преди Великата Октомврийска Революция ние, чукчите, изпитвахме две чувства - на глад и на хлад. Сега вече изпитваме три чувства - на глад, на хлад и на дълбоко удовлетворение.
Чукчи 4,990 прегледа
Следващ →

Още вицове

Събужда се Марийка сутринта в кревата, гола, между два пича, единият и подава цигара, другият й я пали, тя сладко си дръпва и си мисли: "Кво ще каже мама, ако ме види, че пуша?" Подпис на потребител на форум: Да направят митниците казарма! Всеки българин да минава за по 1 година на служба в митниците! Така всеки ще е заможен и ще има и къща и апартаменти и нови коли! - тези над 30г.-първо по 3г. запас Старшина Велков: - А, бе вие, да не би да имате мозъчен запек? Влиза поручик Ржевски в офицерския клуб и казва: - Господа! Имам за вас две новини! Едната е лоша, а другата е много лоша! Всички: - Давай лошата! Ржевски: - Вселената се разширява! Офицерите: - А много лошата? Поручикът: - А ние сме все още трезви... Един мъж отива на лекар и казва: -Докторе, довечера имам среща с една мадама и ме е страх да не се изложа, дай ми нещо за по-сигурно. -Ясно, вземи това хапче и утре ела да ми кажеш как си се представил и дали си доволен - казал доктора и му дал една Виагра. На другата сутрин човекът пак отива при лекаря , както са се разбрали, щастлив , доволен и леко изморен. Лекарят го пита със самодоволна усмивка: -Е , как беше снощи, доволен ли си? -Страхотно беше, направо невероятно, цели седем пъти! -Цели седем? - учудил се доктора от успеха - А как беше мадамата, тя доволна ли е ? -Ааа, мадамата..... ами тя не дойде!