Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
От Кама-Сутра...Позиция " Арбалет": Опъна и излетя...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Чукчи
Един чукча изнася реч на партиен конгрес: - Другари, преди Великата Октомврийска Революция ние, чукчите, изпитвахме две чувства - на глад и на хлад. Сега вече изпитваме три чувства - на глад, на хлад и на дълбоко удовлетворение.
Чукчи
03.10.2017
4,990 прегледа
Следващ →
Още вицове
Събужда се Марийка сутринта в кревата, гола, между два пича, единият и подава цигара, другият й я пали, тя сладко си дръпва и си мисли: "Кво ще каже мама, ако ме види, че пуша?"
Подпис на потребител на форум: Да направят митниците казарма! Всеки българин да минава за по 1 година на служба в митниците! Така всеки ще е заможен и ще има и къща и апартаменти и нови коли! - тези над 30г.-първо по 3г. запас
Старшина Велков: - А, бе вие, да не би да имате мозъчен запек?
Влиза поручик Ржевски в офицерския клуб и казва: - Господа! Имам за вас две новини! Едната е лоша, а другата е много лоша! Всички: - Давай лошата! Ржевски: - Вселената се разширява! Офицерите: - А много лошата? Поручикът: - А ние сме все още трезви...
Един мъж отива на лекар и казва: -Докторе, довечера имам среща с една мадама и ме е страх да не се изложа, дай ми нещо за по-сигурно. -Ясно, вземи това хапче и утре ела да ми кажеш как си се представил и дали си доволен - казал доктора и му дал една Виагра. На другата сутрин човекът пак отива при лекаря , както са се разбрали, щастлив , доволен и леко изморен. Лекарят го пита със самодоволна усмивка: -Е , как беше снощи, доволен ли си? -Страхотно беше, направо невероятно, цели седем пъти! -Цели седем? - учудил се доктора от успеха - А как беше мадамата, тя доволна ли е ? -Ааа, мадамата..... ами тя не дойде!