Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Едно трабантче и едно магаре се засичат на един мост, обаче нямало как да се разминат и трябвало някой да отстъпи. Трабантчето казало: - Аре чупката от моста за да мина, аре че бързам! Магарето се ядосало и отвърнало: - Какво да се разкарвам от моста веее... и аз съм МПС! Трабантчето загледало Магарето и му отвърнало: - Е добре като си МПС защо кардана ти виси надолу??
Разни 1,916 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо се прибира от даскало бесен! Тряска вратата и хвърля бележника си на масата... Учудени и леко уплашени техните го питат: - Абе Ванка какво става бе чедо??? - Еми имам двойка по Биология - казал Иванчо. - Е защо така? - запитали обезпокоени родителите. Иванчо се обърнал и със заканителен тон казал: - Не ме питайте, еми лягайте на дивана и почвайте да ми обяснявате как щъркела ме е донесъл!!! Какво си ме зяпнал като студент-професор пред сесия!? Шофьор на КАМАЗ среща една чукча в тундрата. Разприказвали се и от дума, на дума стигнали до бизнес. Чукчата дал много кожи, а шофьорът му дал КАМАЗА. След една година отново се срещат и шофьорът пита: - Е, как е КАМАЗ- ът? - А, добре е. В него е топло и удобно! Е, вярно, кучетата се уморяват по-бързо... - Миме, - казва шеф на секретарката си, - ако дойде Бончев да ме търси, няма ме. И, за да не усети, че го баламосваш, никаква работа да не вършиш! Седят си Мечо Пух и Прасчо на полянката. Пух яде вафла. По едно време Прасчо пита Пух: -Абе Пух що ти е толко кафява вафлата. -Щото я ям за трети път.