Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама чукчи отарашили руски военен склад. По някое време отива при тях един руснак на гости и какво да види - чукчите блъскат яко по главата една бомба и опитват да я отворят. - К"во правите бе, ще гръмне! - Карай, ние имаме още две…
Чукчи 4,811 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Марийке, ще ти сваля луната в краката, ще ти набера букет от звезди, ще украся челото ти с Хелеевата комета.. - Колко си романтичен Иванчо, като средновековен рицар си... - Както не съм ебал нищо 10 месеца, всякакви глупости мога да измисля.. По-добре да умреш в името на нещо, от колкото да няма в името на какво да живееш. Малкият Иванчо гледа порно в стаята си, заключил от вътре. Баба му на вратата чука да влезе: -Кво правиш чедо, ела да ядеш! -Гледам един екшън бабо, като свърши ще дойда.. -Ми, кой пъшка и стене така, бе баби? -Кой пъшка, тъкмо главният герой умира.. Чапай говори на Петка:"Когато умря Маркс-дойде марксизма,когато умря Ленин-дойде ленинизма.А като умря Анка-дойде онанизма!" Срещат се двама приятели... Единят е измъчен, притеснен. - Как е? - Не е добре, мойте хлебарки обявиха война на съседските. - Радвай се, ще се избият помежду си... - Да бе! Вчера докараха в плен 1500!