Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един борец влиза в магазин за ризи. Пооглежда се малко и казва на продавачката: - Бихте ли ми показали люляковата риза? Продавачката смутена му подава лилава риза. - Не тая - люляковата искам - вика бореца. Продавачката му подава една червена риза. - Не тая, ма. Искам люляковата. Продавачката дава на бореца зелена, жълта, черна риза. Накрая останала само бяла риза. Продавачката я подала на бореца. - Е-е-е-е най-сетне! - казал бореца. - Но господине, тази риза е бяла? - Ти пък бял люляк не си ли виждала?
Борци 4,087 прегледа
Следващ →

Още вицове

В последно време стана значително по-лесно да намериш жена за една нощ, а на практика е почти невъзможно да намериш за целия живот. А преди беше обратно! Лекция в Медицинска академия на тема "Сексуални аномалии". Професорът: -... известен е случай, при който една жена получила примерно сто тридесет и пет оргазма за един полов акт... Мъжки вик, изпълнен с молба, от аудиторията: - Професоре, кажете, моля - коя е тя?! Следва женски вопъл: - Върви на майната си! Професоре, кажете, моля - кой е той?! Попитали една коза в кой ВУЗ учи. Отговорът бил: - Мееееиииии... Полицаи звънят на вратата на един апартамент. Отваря мъж и се представя: – Здравейте господа полицаи, казвам се Петров, как мога да помогна? Полицаите: – Днес в блока е станал инцидент, опишете как мина денят ви. – Ами събудих в 6:30, направих си чикия, после станах, сложих си кафе и докато го чакам да стане си ударих една чикия, после изпих кафето и пак си ударих една чекия, след това се изсрах, изкъпах се и пак си направих чикия. Нo след това към 9:00 си приготвих закуска, хапнах, дойде ми силата и си дръпнах една чикийка, рзходих се в парка, прибрах се за обяд и пак си направих чикия, към 15:00 някои звънна, аз отворих нацепих му един юмрук в зъбите, бих му два шута, а след това вече не си спомням дали си направих чикия... Пенсионери отиват към публичния дом. Единият: - Какво ще правим, ако не ни пуснат? Другият: - Аз повече се притеснявам какво ще правим, ако ни пуснат!!!