Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако съдбата ти затваря вратата, влез през прозореца!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Махам се от тук и отивам да си тегля въжето! (сърдит на жена си работник във въжарска фабрика заминава на работа)
Професионални
03.10.2017
3,408 прегледа
Следващ →
Още вицове
Горбачов, Рейгън и Тато ги извикал Господ. Първо повикал Горбачов. След малко руснака излиза и реве.<BR> - Какво стана бе?<BR> - Ами Господ ми каза, че ако не съм престанел да казвам на хората, че не съществува щял да хвърли едно топче и да натисне едно копче и БУМ! ТРЯС! няма Съветски Съюз...<BR> Влиза Рейгън. След малко излиза и той ревящ:<BR> - С тебе пък какво?<BR> - Господ ми каза, че ако не науча хората си, че не всичко е пари и бизнес ще хвърли едно топче, ще натисне едно копче и БУМ! ТРЯС! няма Америка...<BR> На ред идва Тато. След малко излиза и се хили като заклан:<BR> - ?!?!?!?<BR> - Ей, ебати майтапа!<BR> - Какво бе?<BR> - Ами Господ ми каза, че ако не науча българите да не крадат и да не произвеждат некачествени стоки и...<BR> - Добре де и какво натам?<BR> - ’ми свих му топчето, а на копчето пишеше Made in Bulgaria!
Весели празниции , Весела Коледа , Весела Колева, Весела Нова Година иии .. Весела Лечева. :)
Програмист - това е организъм, превръщащ бирата в софтуеър. (имам такъв съсед;-)
Еврейче пита баща си: - Тате, далече ли е Америка? - Плувай, плувай, не питай!
Сър Джон бил безкрайно влюбен в лейди Мери. Всяка сутрин той минавал на белия си кон под прозорците на нейния замък, но тя дори не го забелязвала. Един ден той боядисал коня си в зелено, отправил се към дома на възлюбената си и си мислел: "Когато лейди Мери ме види ще възкликне: - Сър Джон, какъв зелен кон имате! - а аз ще й отвърна: - Да, но аз Ви обичам!" Щом стигнал до замъка, на прозореца се показала лейди Мери и извикала: - Сър Джон, аз Ви обичам! - Да, ама я виж какъв зелен кон имам!