Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Пести водата!!! Изкъпи се с другар!
Бисери 3,278 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влизам си аз в магазина през студения сезон и съм пазарувал не повече от 5 минути. Излизам и гледам - моторизиран катаджия пише акт. Викам: - Аре бе пич, дай си почивка. Той мрачно продължава да пише. Викам. - Аре бе пич, щ’ти врътна една свирка. Онзи ожесточено лепва акта на прозореца и започва да пише нов за несменени летни гуми. - Абе пич, ти си шибан скинар ... аре бе! Още не е приключил, лепва го на прозореца и започва нов. Този път за някаква пукнатина на прозореца. Това продължава повече от 20 минути. За всяка провокация, той започва нов фиш. Не ме е еня. Моята кола е на по-следващата пресечка. Просто мразя полицаите. Полицай спира кола: - Давам ви 500 лв. награда за спазване на закона. - Така ли?!? Но аз нямам книжка! - учуден казва водачът. Жена му се намесва: - Не го слушайте, господин полицай! Той е пиян и така си говори. Синът му отзад се обажда: - Аз ви казах, че с тая крадена кола до никъде няма да стигнем... А от багажника се чува: - Помощ! Помощ! Отворете! Всички казват: немско качесто, та немско...Не можело да се сравни с китайското... Да бе! Китайската стена вече две хилядолетия стои и оше ще я има. А берлинската стена и половин век не издържа. Мутра бизнесмен уговаря по телефона някакво разплащане. - Толкова са бе! Абе казвам ти, колко трябва да платиш, ти ми спориш тука... Чакай малко! Росииииииии... Влиза секретарката. - Росе, я ми кажи - колко нули има в един милион? - Шест! - Мерси! - отново хваща слушалката - Чу ли бе! Като ти говоря, да ме слушаш. Щом в един милион има шест нули, значи в два са дванайсет... Който не признае, че съм по-велика от него, не е достоен да ми се възхищава!