Бойко Борисов отишъл да види строежа на Дунав мост 2, не че го интересува, моста не е магистрала, но му казали, че един телевизионен екип бил тръгнал натам за репортаж, а може ли да има камера, а да го няма Бойко Борисов.
След като се поснимал малко, Бойко Борисов попитал:
- Къде е тука най-якия архитект?
Началникът на обекта някакси разбрал, че него търсят и чинно застанал пред премиера. Бойко попитал:
- Как върви работата? Чух, че имало проблем, нещо се разминавали плочите...
- Ами добре, господин премиер. Верно има малко отклонение, ама е в рамниките на метър-два. Ама иначе напредваме, строим ние от нашата страна, румънците от тяхната и ако е рекъл Господ, до два месеца ще се срещнат двата екипа и ще имаме мост.
Бойко попитал:
- А ако не е рекъл Господ?
- Ако не е рекъл, ще имаме два моста!
Блондинка превишава скоростта. Спира я полицайка, която също е руса.
- Може ли да видя книжката ви? – пита тя.
Блондинката започва трескаво да търси в чантата си.
- А как изглежда книжката? – пита блондинката.
- Ами това е четириъгълен предмет, на който има и снимка.
Най-накрая блондинката намира четириъгълното си дамско огледалце в чантата и го подава.
Полицайката го поглежда, връща го на блондинката и казва:
- Всичко е наред! Не знаех, че сте полицай!