Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки си стоят и си говорят. Едната казала: - Ей, как лети времето, ще трябва да си ходя вече. А другата изведнъж започналада си похвърля часовника. - Како правиш, бе, мила - попитала първата - Ами искам да видя как точно лети времето.
Блондинки 3,185 прегледа
Следващ →

Още вицове

Журналист: - Боли ли, когато ви ударят по главата? Боксьор (философски): - Какво е това болката? Журналист: - Не получавате ли сътресение на мозъка? Боксьора (любопитно): - Какво е това мозък? Назначават един на работа: - Пакетираш - изпращаш, пакетираш - изпращаш, пакетираш - изпращаш, разбра ли?! - Да, всичко разбрах, само...може ли един въпрос, какво правя след, като пакетирам? В един бар влиза един кон. Сяда на бара и си поръчва една лимонада, изпива я и си поръчва още една. На третата лимонада бармана не издържа и пита: - Що не си поръчаш и едно уиски бе? - Иска ми се но не мога, с каруца съм - отговаря коня. - Защо във вашият парашутен клуб има много повече нещастни случаи, отколкото във всички други клубове? - Знаете ли, нашият инструктор е много обидчив. Чапай и Петка отишли на реката. - Сега, Петка, качи се на това дърво и ако дойдат белите ми свирни. Аз влизам да се къпя. - Добре. Качил се Петка на дървото. След малко дошли белите. Петка го дострашало да свирне и не издал никакъв звук. Белите забелязали Чапай, хванали го и го пребили. На следващия ден Чапай и Петка пак отишли на реката. Чапай пак заръчал на Петка: - Като дойдат белите, ще ми свирнеш! - Добре. Белите пак дошли, Петка отново се уплашил, та Чапай пак останал пребит. На следващия ден Чапай: - Сега е твой ред да влезеш в реката. Аз ще се кача на дървото. Петка се уплашил, но послушал приятеля си. Влязал да се изкъпе и да поплува. Пак дошли белите и казали: - Хайде стига сме трепали тоя във водата, давайте да натупаме тоя, дето стои на дървото…