Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една блондинка пътувала в автобус и прозорецът до нея бил отворен. Мъжът, който седял наблизо й казал: - Бихте ли затворили прозореца, навън е студено. Тя го погледнала и нищо не отговорила. След известно време мъжът казал отново: - Бихте ли затворили прозореца, навън вече е много студено. Блондинката пак го погледнала и пак нищо не казала. Мъжът се ядосал, станал и затворил прозореца.Тогава блондинката го попитала: - И какво сега? Навън стана ли по-топло?
Блондинки 2,936 прегледа
Следващ →

Още вицове

Баба Пена отишла при доктора и го видяла натъжен: - Докторе, защо сте толкова натъжен? - Ами преди малко почина мои пациент. - А сега тожа да ви е за урок, другият път си искайте парите предварително!!! Плава самолетоносачът "Саратога" в гъста мъгла. По едно време някъде отпред се вижда светлина. Капитанът грабва мегафона и почва да крещи: - Ние сме самолетоносача "Саратога", водоизместимост 300 хиляди тона. Отместете се от пътя! Глас от мъглата: - Отместете се вие! Ние сме фарът. - Докторе, много съм зле! Вечер си лягам рано, сутрин ставам късно, и въпреки това по цял следобед се въртя и не мога да заспя! Две блондинки се срещат на спирката. Едната пита: - Кой автобус чакаш? - Двойката, а ти? - А пък аз двадесет и две. Двете в един глас: - Супер ще пътуваме заедно!!! Не се страхувай от приятелите си - те могат само да те предадат. Не се страхувай от враговете си - те могат само да те убият. Страхувай се от равнодушните - те могат да направят и двете!