Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една блондинка пътувала в автобус и прозорецът до нея бил отворен. Мъжът, който седял наблизо й казал: - Бихте ли затворили прозореца, навън е студено. Тя го погледнала и нищо не отговорила. След известно време мъжът казал отново: - Бихте ли затворили прозореца, навън вече е много студено. Блондинката пак го погледнала и пак нищо не казала. Мъжът се ядосал, станал и затворил прозореца.Тогава блондинката го попитала: - И какво сега? Навън стана ли по-топло?
Блондинки 2,934 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Роди ми се син! Накрая след четири дъщери! - Поздравления! На кого прилича? - Не знам, в лицето още не сме го гледали. Две мутри точно след новогодишните празници. И двамата са получили за подарък часовник и спорят, на кого часовника е по-добър. - Моето "Картие" е десет пъти по-скъпо от твоя "Тисо", бе! - доволно казва единият. - Затова пък, моят върви по-бързо... - не остава длъжен другият. Последното желание на исландската икономика било да разпръснат пепелта й над Европа. На пазара. - Петела колко струва? - Не се продава. - А защо сте го довели? - Кокошките без него не искат да дойдат. Истински случай!От Павел Иванов К.Търся си квартира в Пловдив. Звъня,от уличен телефон на обява. Вдига няква лелка и аз казвам, че се обаждам по повод на обявата. Тя ме пита: - От къде се обаждаш? Аз казвам: - От уличен телефон! А тя: - Уличник такъв! - и ми затвори.