Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вървели две блондинки - едната по-висока, другата - по-ниска. Изведнъж едната казала: - Дай да ти мина от другата страна, че сме се наредили като аптекарски шишета!
Блондинки 3,275 прегледа
Следващ →

Още вицове

Купих си таблетки за повишаване на интелекта. Не успях да отворя опаковката. - Скъпа, как можа да постъпиш толкова жестоко с мъжа си?! Той сигурно страда! - Да бе, страда!… Лежи на дивана и почесва разбитото си сърце! - Уффф, какво ни се случи вчера. Донасят ни един да го погребваме, а той ХОП! седна в гроба: каза Хоп-па! А аз съм жив! И като се почна... Всички се радват, смеят се, гърмят конфети, някой извади шарени балони, жена му плаче от радост... Въобще, с триста зора го погребахме. Късна вечер. В поликлиниката звъни телефона. - Ало. Спешно е. Наш приятел току що глътна тирбушона. Ако може елате по-бързо. Докато доктора си вземе чантата телефона пак звъни. Същият мъжки глас: - Ало, докторе. Може да не идвате. Намерихме друг тирбушон. Въпрос: Кое е най-нещастното животно в гората? Отговор: Глигана,защото жена му хем е дива, хем е свиня!