Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На автогарата някакъв дядо пита блондинка: - Извинете, кога тръгва рейса за София? - Не знам вижте на таблото, там пише. - Ама аз съм неграмотен. - Няма страшно, те и неграмотни возят.
Блондинки 3,174 прегледа
Следващ →

Още вицове

Извънземните решили да посетят земята. Интересно защо те се спряли на България. Тръгва извънземното на име Зин Пин Дин Фин 423 из българските улици и среща двама мъже на средна възраст. Казва им: - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. Единия се обърнал и казал: - Гошо, сипи на Зин Пин Дин Фин 423 една ракия! - Готово, Иване! И му сипал. Извънземното го изпил на един дъх. И пак почнало. - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. Човекът пак казал: - Гошо, сипи на Зин Пин Дин Фин 423 още една ракия уе! Сипал му, Извънземното отново я изпил на един дъх. И пак почнало: - Аз съм Зин Пин Дин Фин 423. - Гошо... Сипи на Зин Пин Дин Фин 423 още една ракия, че вече ми омръзна да го слушам. Сипал му, Извънземното отново я изпил на един дъх... - Слушайте! Аз съм Зин Пин Дин Фин 423 и идвам от друга планета. Извънземно съм. Тук съм, за да посетя вашата планета Земя. Разбрахте ли сега? В този момент на мълчание изведнъж единия се обадил. - Повече няма да поркаш... В два съседни апартамента живели; младо семейство в единия и баба и дядо в другия. През тънките панели, всяка вечер бабата чувала как младите правят секс и един ден неиздържала. Поканила младата жена на кафе и раздумка. –Кажи ми моляте - попитала бабата, - какво правиш за да те люби всяка вечер съпруга ти? – А ми... нищо специално, след вечеря се събличам чисто гола и лягам в леглото, останалото го прави той. На другия ден бабата зготвила вкусни гозби, вечеряли с дядото, съблякла се гола и... в леглото. –Какво е това ма жено?-попитал дядото. –А... нищо-казала бабата,- това е новата ми пижама. – То добре - отвърнал дядото-ама да беше я огладила. Започнало е езиково обучение на катаджиите. Вече е готова и първата фраза: "Гуд морнинг! Сержант Иванов. Гив ми, плиз, туенти левс!" В хирургията докарват мутра помляна в автомобилна катастрофа. Ситуацията е много тежка, множество счупвания, рани .... Цяла нощ се потили хирурзите над него. Успяли да въстановят всичко освен едната му топка. Стоят всички над него замислени и си приказват: - Колеги, тоя утре ще излезе от упойка. Ще види, че му няма едната топка и ще ни изпозастреля всичките. - Ами, да му зашием един картоф, вместо топка.... Речено-сторено, зашили му един картоф. На сутринта мутрата излиза от упойка, всичко е нормално, възстановява се бързо и след няколко седмици е изписан от болницата. След няколко дни, мутрата се появява в болницата и носи пиене, ядене, дава пари на хирурзите, благодари им за успешното лечение. Хирурзите пийнали, хапнали и се отворили на откровения: - Слушай, пич! Ще извиняваш, обаче ние тука, вместо топка... Мутрата се пляска по челото и казва: - Ебаси... а аз се чудя, защо братоците хващат срамни въшки, а аз колорадски бръмбари... Радио "Москва" излъчва 3 вида новини: верни, вероятни и неверни. В първата графа влиза "Точно време", във втората - "Прогнозата за времето", а в третата е всичко останало!