Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Леля Мери има ново бебе - казва госпожа Уилсън на малката си дъщеричка. - Че какво му беше на старото?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Блондинка влиза в библиотека, крещейки: - Две кафета и две коли! - Но… тук е библиотека. - О, извинявайте, две кафета и две коли - отвръща шепнейки блондинката.
Блондинки
03.10.2017
3,411 прегледа
Следващ →
Още вицове
Зрялост - когато спреш да разглеждаш Плейбой и започнещш да го четеш.
Старшина строява ротата и казва: - Представете си, че над нас лети самолет… Целия от алюмин… - Алуминий. - чува се глас от строя. - Кой се обади? - пита старшината. - Редник Петров! - Редник Петров, две крачки пред строя! Легни, стани, легни, стани, легни, стани… Марш в строя! И така продължавам! На самолета има иедрена бомба… Какво ще направите вие! - Ще спасяваме старшината. - чува се отново от строя - Кой се обади? - пита пак старшината. - Редник Петров! - Редник Петров, две крачки пред строя… Рота! Легни, стани, легни, стани…
В детската градина: - А сега Иванчо ще ни разкаже историята "Случка в гората", която сам си е измислил. - Нищо не съм измислял. Те наистина бяха голи!
Двама приятели си говорят: - Знаеш ли защо презрелите зелки се цепват отгоре? - Не. - Ами и на тебе да ти наврат такъв чеп у задника и ти ще цъфнеш, като нея.
След дълъг ловен ден, на вечерта старшия авджия вика колега: - Тук ли са всички? - Всички са тук! - Слава Богу! Значи, все пак съм уцелил някакво животно.