Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Никой не умира девствен, живота го слага на всички!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Една блондинка излиза от киното и се превива от смях. До нея се доближава един мъж и я пита: - Филмът с хепи енд ли е? - Не, с Брад Пит!
Блондинки
03.10.2017
3,043 прегледа
Следващ →
Още вицове
Седи си един дядо на пейка в парка, а до него – влюбена двойка. Момичето казва: - Мими я боли нослето! Момчето я целува по носа и отвръща: - Готово! Излекувахме го! След малко момичето пак: - Мими я боли ушенцето! Момчето я целува нежно: - Готово! Излекувахме го! - и т.н. Дядото ги слушал известно време, докато най-накрая се престрашил и попитал: - Абе, момче, извинявай, ама случайно да лекуваш и хемороиди?
Новото приложение на google е Buzz - аз там пускам само бъзици;-), поне така го разбрах.
На един старшина постоянно му викали сърма. Той много се ядосвал и казал, че който му каже така щял да го убие! И един ден един редник отишъл при него и му казал: - Лозов лист с ориз! - А си го завил, а съм те убил!
Говорят си бикът и лъвът и по едно време лъвът казва: - Айде аз ще тръгвам, че жената ще ме дере. - Хахахаха, царят на животните го е страх от жена му - отговорил бикът - Ще умра от смях! Мен от жената не ми пука ама хич. - Да - отговорил лъвът - и моята да беше крава...и на мен нямаше да ми пука...
Люксембург вече започна изтеглянето на своя войник от Ирак.