Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Нощ преди изпит. В дома на професора звъни телефонът. Професорът вдига и със сънен и раздразнен глас казва: - Да! - Какво, спиш ли, гадино? - ?! - А ние тука учим.
Студентски 11,484 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговарят двама новобогаташи: - Купих си Пентиум! Сто и двайсет херца! - А какви са тия херцове? - Оборотите на вентилатора! По какво можеш да познаеш, че една блондинка е влизала в интернет? По дупките от токчета по клавиатурата! Един пънкар влиза в автобуса и сяда на първата седалка до една монахиня. Поискал си той веднъж - обаче тя естествено му отказала. Писнало й накрая тоя да й виси на главата и още на следващата спирка слязла. Обаче шофьорът подочул разговора и казал на пънка: - Слушай, пич, ако искаш да я ..... тая - знам как да стане! Всяка вечер ходи да се моли на гробищата на някъв гроб около 22:00. Ще се преоблечеш като Иисус Христос, ще си поискаш и нямаш грижи! Послушал го пънкаря, преоблякъл се той, отива в десет на гробищата. - Аз съм Христос, ако не ми пуснеш - право в Ада! - Еми, хубаво, ама аз...такова...още съм девствена, ако може анално.... - Все тая, нямаш проблеми ! Свършил пънка, и решил да се изгаври с бедната жена, свалил си маската и: - Хахахаха! Аз съм пънкаря ! Свалила си монахинята расото и: - Хахахаха! Аз съм шофьорът, дето ти чукна срещата! Младеж звъни по телефона по обява от вестника за добре платена работа на непълен работен ден. - За каква работа става дума? - Нашата фирма снима порнофилми, и ни трябва човек, който да бръсне момичетата, така че да са гладки. - Супер! Мога да почна още днес! - Първо имам няколко въпроса. Женен ли сте? - Не! - Идеално! Че иначе много жени ревнуват...С бръсненето ще се справите ли? - Вече толкова години се бръсна всеки ден! - Супер! Красиви момичета плашат ли ви? - Какви ги говорите! Много ги обичам, направо ги обожавам! - Много добре, заповядайте утре за интервю в Перник. - Защо в Перник, мислех, че работата ще е в София? - Да, работата е в София, но опашката от желаещите започва от Перник! Минувач среща на тротоара четирима, носещи едно Трабанче. -Какво става, момчета? Не го ли карате това Трабантче? -А, караме го, но сега бързаме...