Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Блондинка влиза в книжарница: - Искам да си купя готварска книга. - Малка или голяма? - попитала продавачката. Блондинката резмислила и казала: - Защо ми е голяма - аз ям малко!
Блондинки 3,335 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Честит празник, зетко! - Какъв празник, мамо? - Заминавам за два дена. Мъж вижда в купето плачеща жена, която стои пред прозореца, и се поинтересувал: - Какво се е случило, госпожо? Защо плачете? - Ах, - изхлипала тя, - моя мъж слезе за малко да купи вестници, и влакът тръгна без него. - О, съчувствам ви. Просто е ужасно да останеш във влака без вестници. Нейната привлекателност беше доста съмнителна, даже след втората чаша... Петък 13-ти може, и даже задължително трябва да е невероятен ден, ако от следващия ден ви почва отпуската! Влиза един македонски воевода в кръчмата и поръчва лута одринска ракия. Порка си той, а по едно време в кръчмата се се чува: "Ке ти го земат коньот бре ахмак!" Скача нашият воевода, излиза пред кръчмата и гледа двама фесове се мотаят около врания му кон. Вади той чифте пищови и ги разстрелва на място. Връща се вътре и поръчва още лута одринска ракия - препек. Минало-неминало време и пак някой се цепи в кръчмата: "Ке ти го земат коньот бре будала!" Излиза пак воеводата, мръсно разлютен, и гледа пак някакви чалми се въртят покрай конете. Вади патлаците и им отнася фесовете. Влиза вътре, заръчва руйно цариградско вино и тамъъън да отпие, пак се чува същия глас и пак: "Ке ти го земат коньот бре чукундур!!!" Воевеодата бесен-почервенял скача да заколи още някой турчин, когато кръчмарят се провиква: "Алоооооу, шахматистите на крайната маса, я по-тихо, ако обичате!"