Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Въпрос: - Кой е измислил вицовете за блондинките? Отговор: - Брюнетките, в дългите самотни нощи!
Блондинки 3,261 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама евреи: - Мойше, какво става? Чух, че трети път си се развел. Нима всички жени са толкова придирчиви? - Не...само мама. Американец, германец и българин се срещнали на плажа. Всеки решил да се представи. Американецът казал: - Аз съм Джон от Ню Йорк, пекар съм и имам 100 служители. Германецът казал: - Аз съм Ян от Берлин, стъклар съм и имам 150 служители. Българинът казал: - Аз съм Иван от София, млекар съм и ми е 48 см. Спогледали се и американецът казал: - Е, добре, всъщност имам 10 служители. Германецът казал: - Е, добре, всъщност имам 15 служители. Иван казал: - Е, добре, всъщност не съм от София, а съм от Перник. Кой е най-атрактивният мъж на един нудистки плаж? - Този, който може да донесе наведнъж две халби бира и десет гевречета... А коя е най-атрактивната жена? - Тази, която може изяде последните две гевречета... Продавач в компютърен магазин консултира клиент: - Препоръчвам ви тази видеокарта! - А тя за колко часа видео е? Оре си Вуте на нивата и по едно време в близките храсти нащо се шумка. Отишъл Вуте, разтворил храстите, а оттам един полуръст с огромни очи го гледа и примигва. "Я извънземно!" - помислил си Вуте и решил да установи контакт: - Я съм Вуте и орем! - .... !?! Вуте пак: - Я съм вуте и орем! - .....!?! - Я, съм, Вуте... и... орем! почнал да жестикулира Вуте. -А, Я съм Геле и серем!