Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пожелания за рожден денЖелая рози твоя път да кичат! Живей в преградката на младоста! И нека всяка твоя мисъл бъде сбъдната мечта!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Въпрос: - Кой е измислил вицовете за блондинките? Отговор: - Брюнетките, в дългите самотни нощи!
Блондинки
03.10.2017
3,261 прегледа
Следващ →
Още вицове
Срещат се двама евреи: - Мойше, какво става? Чух, че трети път си се развел. Нима всички жени са толкова придирчиви? - Не...само мама.
Американец, германец и българин се срещнали на плажа. Всеки решил да се представи. Американецът казал: - Аз съм Джон от Ню Йорк, пекар съм и имам 100 служители. Германецът казал: - Аз съм Ян от Берлин, стъклар съм и имам 150 служители. Българинът казал: - Аз съм Иван от София, млекар съм и ми е 48 см. Спогледали се и американецът казал: - Е, добре, всъщност имам 10 служители. Германецът казал: - Е, добре, всъщност имам 15 служители. Иван казал: - Е, добре, всъщност не съм от София, а съм от Перник.
Кой е най-атрактивният мъж на един нудистки плаж? - Този, който може да донесе наведнъж две халби бира и десет гевречета... А коя е най-атрактивната жена? - Тази, която може изяде последните две гевречета...
Продавач в компютърен магазин консултира клиент: - Препоръчвам ви тази видеокарта! - А тя за колко часа видео е?
Оре си Вуте на нивата и по едно време в близките храсти нащо се шумка. Отишъл Вуте, разтворил храстите, а оттам един полуръст с огромни очи го гледа и примигва. "Я извънземно!" - помислил си Вуте и решил да установи контакт: - Я съм Вуте и орем! - .... !?! Вуте пак: - Я съм вуте и орем! - .....!?! - Я, съм, Вуте... и... орем! почнал да жестикулира Вуте. -А, Я съм Геле и серем!