Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кой казва, че БАН не правели нищо? Ето, че се оказа, че те са осъществили контакт с извънземните. Кога се свързвали от БАН с извънземните? Някъде след петото питие. След всяка среща с извънземните се изправяли по няколко литра от космическия спирт...
Други 2,537 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един рибар стоял на реката с тухла на главата. Покрай него минала жена. Заинтересувала се и го попитала: - Господине за какво ви е тая тухла на главата? - Пусни ми и ще ти кажа! - Вие луд ли сте? - тръгнала тя, но любопитството наделяло и се върнала: - Кажете, господине, за какво ви е тухлата? - Пусни ми и ще ти кажа! - Е, стига де! - Пусни ми и ше ти кажа! - Добре - казала тя и отишли в храстите. След като я оправил пича се облякъл и отишъл да си хвърли въдицата наново. - Сега кажете за какво ви е тухлата? - Ами на червей нищо не се е обадило още, ама на тухлата ти си третата за днес!!! На заседанието на Консултативния Съвет за Национална Сигурност (КСНС),бяха обсъдени мерки за ограничаване на последствията от спирането на доставките на природен газ за България. За да даде кратко обяснение,на заседанието е бил поканен и изпълнителния директор на Булгаргаз ЕАД - Димитър Гогов: - Не е вярно,че страната ни е 100 процента газово зависима от Русия, за тази година сме внесли над 200 000 флакона газ за запалки от Китай! Петко и Стойчо се виждат и Петко казва на Стойчо: - Най е яко да си змия хем си лежиш хем си ходиш А Стойчо му отговаря: - Не най е яко да си тъп!!! Петко: - Е защо?!?!? Стойчо: - Защото хем си вървиш хем си ходиш!!! Двама са в командировка и са в една стая. На последната вечер имало много къркане. На сутринта единия: - Един на нула! - Какво един на нула? - Снощи като се напи - ти заспа, а аз те опънах… След време пак заминали в командировка. Последния ден, подобно на предишния път, но другия: - Един на един! - Какво един на един? - Ми снощи ти след като се напи, заспа като пън и аз те опънах и сега сме един на един… - Абе идиот, аз предишния път само се пошегувах!!! - Ами тогава: един на нула! Стоят си трима приятели и си говорят, и тогава единият каязал: -Абе да знаете моята тъща като почина и ние и взехме най-хубавото място на гробищата, точно под един вековен дъб. Тогава и вторият казал: - Абе и моята тъща като почина и взехме много хубаво място на гробищата, точно под един орех. Третия мислил, мислил, извадил мобифона си и звъннал на тъща си: -Ало, майко какво правиш. -Ами какво да правя, нищо ослушвам се тук за някоя клюка. -Ослушвай се, ослушвай се, ама ти докато се ослушваш те хората взеха хубавите места!