Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Два крокодила си говорили: - Хайде да се потапяме! - казал единият. - Не мога! - отговорил другият. - Вчера глътнах главата на една блондинка!
Блондинки 3,236 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се прибира вкъщи и заварва жена си в леглото с негов приятел. Взима пистолета и го застрелва. Жената станала от леглото и казала с укор: - Ти затова остана без приятели... Лети поп в самолет. Вика стюардесата: - На каква височина летим? - 3000 метра. - Донесете ми тогава чаша коняк. Донася му. Продължават да летят. Попът пак вика стюардесата: - На каква височина летим? - 5000 метра. - Донесете ми още една чаша коняк. Донася му. Продължават да летят и попът пак вика стюардесата: - На каква височина летим? - На 10 000 метра. - Донесете ми тогава чаша вода. - А не искате ли коняк? - Ш-ш-ш-ът! Да не чуе началството! Трима мъже решили да се напият, отишли в кръчмата поръчали си по едно две три и след 2 часа единия почнал да псува другите двама - Твой та майка я е/бах ! После се обръща към другия, - Твой та пак ми духа в тоалетните на стадиона! Слушали слушали и най накрая станали и казали Татко стига ти толкова водка, ставай да се пребираме Христо Стоичков отива на откриване на една галерия. Застанал той пред една картина и почнал да я зяпа, минал един час и един от собствениците го попитал: - Господине, кажете ако мога да ви помогна с нещо? - Абе, ако може да ми кажете тая картина "Селянин чопли семки" от кой век е? - За тая картина не знам, ама това огледало, в което се оглеждате е от четвърти век! Пиян мъж се прибира в 4:30 през нощта, влиза в спалнята и започва да буди жена си: - Жено, ставай! - Остави ме. Спи ми се... - Хайде по-бързо... ставай, че спечелих шестица от тотото! - Колко е часът? Къде ще ходим сега? Моловете са затворени... - Какви молове, ма? Ставай и се махай!