Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Бар на края на вселената търси персонал. Осигурен транспорт. Обява за работа
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Два крокодила си говорили: - Хайде да се потапяме! - казал единият. - Не мога! - отговорил другият. - Вчера глътнах главата на една блондинка!
Блондинки
03.10.2017
3,236 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж се прибира вкъщи и заварва жена си в леглото с негов приятел. Взима пистолета и го застрелва. Жената станала от леглото и казала с укор: - Ти затова остана без приятели...
Лети поп в самолет. Вика стюардесата: - На каква височина летим? - 3000 метра. - Донесете ми тогава чаша коняк. Донася му. Продължават да летят. Попът пак вика стюардесата: - На каква височина летим? - 5000 метра. - Донесете ми още една чаша коняк. Донася му. Продължават да летят и попът пак вика стюардесата: - На каква височина летим? - На 10 000 метра. - Донесете ми тогава чаша вода. - А не искате ли коняк? - Ш-ш-ш-ът! Да не чуе началството!
Трима мъже решили да се напият, отишли в кръчмата поръчали си по едно две три и след 2 часа единия почнал да псува другите двама - Твой та майка я е/бах ! После се обръща към другия, - Твой та пак ми духа в тоалетните на стадиона! Слушали слушали и най накрая станали и казали Татко стига ти толкова водка, ставай да се пребираме
Христо Стоичков отива на откриване на една галерия. Застанал той пред една картина и почнал да я зяпа, минал един час и един от собствениците го попитал: - Господине, кажете ако мога да ви помогна с нещо? - Абе, ако може да ми кажете тая картина "Селянин чопли семки" от кой век е? - За тая картина не знам, ама това огледало, в което се оглеждате е от четвърти век!
Пиян мъж се прибира в 4:30 през нощта, влиза в спалнята и започва да буди жена си: - Жено, ставай! - Остави ме. Спи ми се... - Хайде по-бързо... ставай, че спечелих шестица от тотото! - Колко е часът? Къде ще ходим сега? Моловете са затворени... - Какви молове, ма? Ставай и се махай!