Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Няма нищо невъзможно, само да си обуеш гащите през главата е невъзможно!
Бисери 3,106 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Изневеряваш ли ми? - На теб не. На Пепина от втория етаж изневерявам. Хванали се на бас българин, руснак и американец -кой е по-голям мъж... Трябвало всеки да изпие по бутилка от националното си питие, да влезе в клетката на разгонена мечка да се здрависа с нея, а накрая да оправи разгорещена бразилка... Пръв се пробвал американеца, изпил бутилка бърбън, влязъл при мечката от там се чула една врява и горкия едвам излязъл жив от клетката... След него руснака изпил бутилка водка влиза спокойно при мечката с финес се здрависал и после като пич изчукал бразилката. Докато се тупал по гърдите дошло ред и на нашенеца... Човека изпил една домашна 60 градусова ракийка и се запътил към клетката... чуло се едно боричкане вътре, едно блъскане... След малко излиза нашия закопчал си панталона , поизтупал се и рекъл: - Абе де е тая бразилка да се здрависаме......? ? ? Момичето: - Обичаш ли ме, скъпи? Момчето: - А какво мислиш, че правя сега? Поручик Ржевски е целият пребит. - Господи! Поручик, какво е станало! - Скарах се с полковника! - Полковникът е стар, хилав… - В ръката си държеше бастун! - А вие? - В моята ръка беше гърдата на жена му. Приятно нещо да ви кажа, но в бой – абсолютно безполезно! Думата наранява по-бързо, отколкото лекува!