В претъпкания автобус, дядо се провира сред тълпата. По едно време се обръща към едно младо момиче:
- Девойко, бихте ли мръднала, ще слизам на тази спирка?
- Ех дядо, дядо! Откакто ми влезна с този чадър вече не съм девойка!
Късно през нощта Червената шапчица се разхождала из гората и хоп - пред нея излязъл Вълкът и я пита:
- Теб не те ли е страх да се разкарваш късно през нощта сама?
- Какво да се страхувам? Пари нямам, а да ме ебат обичам.