Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Късно през нощта Червената шапчица се разхождала из гората и хоп - пред нея излязъл Вълкът и я пита: - Теб не те ли е страх да се разкарваш късно през нощта сама? - Какво да се страхувам? Пари нямам, а да ме ебат обичам.
Любими Герои 2,001 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели се заседяли до късно в бирарията: - Приятел, ти какво ще кажеш на жена си, като се прибереш? - Ще и кажа:"Добър вечер!" А останалото тя ще каже сама. Когато тя задряма до мен, един глас в главата ми повтаряше: "Отпусни се... не си първият доктор, който спи с пациентката си", но друг ми напомни: " Тодоре, ти си ветеринар." В полицейския участък прибрали един, който постоянно разказвал вицове за полицаи и шефа на участъка се заел да го вразумява. - Говори вицове, ама гледай да не са мръсни. - Добре - съгласил се оня. - Я, сега кажи един, че да видим, дали си готов да те пуснем. - В Китай решили проблема с многочисленото си население, като на всеки мъж, който вече има дете му отрязват патката. - Брей - казал началника, след кратък размисъл - А какво ще ги правят тия толкова много патки? - Ааа, ще ги раздават на полицаите за свирки... Две блондинки си говорят и едната вика.. - Йес, отслабнала съм с два килограма! А другата и казва: - Да не си си свалила грима? Един мъж от Банско се оженил за момиче от полето и отишъл да живее при нея. Свъкъра му обаче, не можел да му насмогне на вино и ракия. Решил да му налее оцет вместо вино. Налял в две чаши и му казал наздраве. Банскалията ударил чашата на екс и потитал: - Дедо, имаш ли още от това вино? - Имам. - Колко имаш още? - Стотина кила. - Дай да го напнем да го изджокаме, оти май ке фане кисела жилка!