Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Късно през нощта Червената шапчица се разхождала из гората и хоп - пред нея излязъл Вълкът и я пита: - Теб не те ли е страх да се разкарваш късно през нощта сама? - Какво да се страхувам? Пари нямам, а да ме ебат обичам.
Любими Герои 2,000 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си две блондинки. - Какви красиви къдрици имаш! - казва едната. - Благодаря, - отговаря другата. - Цялата сутрин се къдрих с машата. - Тъй ли? А аз мислех, че косите ти сами се къдрят. - Ако се къдреха сами, аз щях да ги изправям! Най-после т.нар. братя Галеви са следствени... за издаване на обществена тайна - в интервю по телевизията са обявили, че полицията е гола вода... - Коя е най-красивата сграда във вашия град през лятото? - Училището - нали е затворено! - Тате, кога ще ми купиш колело? — Когато усилията на добре балансираната монетарна политика на правителството, подкрепяна от Народното събрание и президента, изплати валутните дългове нашата чудесна родина, сине! — Тате, а защо думата „никога“ се изразява с толкова дълга фраза? Стои си заека с едно пакетче семки до едно дърво и си чака...Минава вълка по едно време и го пита: -А бе,Зайо кво правиш тука бре? А Зайо: -Бе ям семки и чакам лъвицата. Вълкът го погледнал и матиран си продължил.Минава мечока: -А бе Зайо как е,кво правиш?! Зайо пак супер непокист: -Ям семки и чакам лъвицата... Мечока направо не повярвал на ушите си и си продължил. Минава лъвът гледа заека и му вика: -Как е бе келеш как си шо си кво правиш?!! А заека замръзнал за момент и после пак отговаря като непукист; -А,чоплим семки и говорим глупости!!!