Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек решил да се самоубива с успокоителни, но след 7-мото решил, че живота е прекрасен!
Бисери 3,299 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стратегическа грешка допуснаха управляващите в Египет, спирайки интернета. Хиляди безделници излязоха на улицата с искане за смяна на режима. - Защо шотландците носят полички? - Овцата да не чуе ципа! Някакъв отива на лекар. Сяда на стола и казва: - Докторе, ей тук ме боли… Лекарят го преглежда, сбръчва вежди и пита: - Пиеш ли? - Ми … сипи! Геле вече година работи в завода, един ден той тикал празна количка покрита с вестник към портала. Пазачът го попитал: - Що караш? - Ммм нищо - отговорил Геле. - Вдигни вестника!! И наистина количката била празна. На следващия ден товa ce повторило, а след това и потретило. Спирайки го за пореден път пазачът казал: - Що караш? Пак ли нищо? Вдигни вестника! И този път, когато видял, че е празна пазачът се навел и му казал: - Абе че крадеш, крадеш - ама кажи ми кво крадеш? - Кьорав ли си... колички! Трима наркомани решили да обират банка. Единият бил на марихуана, вторият бил на кокаин, а третият - на хероин. Събрали се да обсъдят плана. Хероинистът бавно казал: - Значи, копелета, довечера чакаме да се стъмни, намираме прозорчето на мазето, много тихо пропълзяваме и обираме банката. Този на кокаим вика разпалено: - Не бе! Какви са тия тихи работи! Влизаме посред бял ден с картечници и пистолети! Всички на земята! Стрелба в тавана и... обираме банката! Обажда се пушача на марихуана: - Абе, братоци, не може ли да го оставим за друг път, а?