Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Малко моченце седи в парка на една пейка и яде бонбон след бонбон. След шестия бонбон от съседната пейка един мъж казал: - Хей, момче, ще си развалиш зъбите от толкова много сладко, ще бъдеш много дебел... - А моя дядо доживя до 96 години. - А той ядеше ли по шест бонбона на ден? - Не, но не си пъхаше носа в чужди работи.
Разни 2,109 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали Асан: - Асане, знаеш ли каква е разликата между комунизма и демокрацията? - Знам я, бате, как да не я знам! При социализъма работиш, работиш - купиш телевизор, работиш, работиш - купиш килим, работиш, работиш - купиш хладилник. А при демокрацията - работиш, работиш - продадеш телевизор, работиш, работиш -продадеш килим, работиш, работиш - продадеш хладилник. Оздравяващ болен признава на сестрата: - Така ви обичам, че изобщо не искам да оздравея. - Не се притеснявайте - отговаря сестрата. - Няма да оздравеете скоро. Лекуващият ви лекар също е влюбен в мен и видя как вчера ме целувахте. Колкото повече студенти на лекции, толкова е по-силна финансовата криза. Благословен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи. Пътува Бай Ганьо в един кораб с английската кралица. По едно време откъм водата се чуват силни викове за помощ – английската кралица, докато си гледала през парапета на палубата и… паднала вьв водата. Изведнъж се чува шум от второ тяло, падащо във водата – “пльос” – и кой си мислите – Бай Ганьо. Спасил Бай Ганьо английската кралица, и веднага любопитни репортери го обиколили, и го попитали: — Абе, Бай Ганьо, как ти най-смел от всички скочи във водата и спаси английската кралица? А Бай Ганьо им вика: — Абе аз, че съм си смел, смел съм си, ама само да ми падне тоя който ме бутна!