Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Редник Мойков, какво четете? - Фантастика, господин старшина. - А заглавието? - \"Старшият войник - приятел и пример на младия\".
Военни 4,328 прегледа
Следващ →

Още вицове

На въпроса: “Ползвате ли интернет?” - положително са отговорили 100 процента от анкетираните българи. Анкетата е била проведена съвсем наскоро в интернет. Чух и забравих. Видях и запомних. Преживях и разбрах. Пътен полицай в Дъблин спрял пиян шофьор малко след полунощ. - Извинете, господине - като надникнал през прозореца на колата, казал полицаят. - Пили ли сте? - Естествено - отвърнал шофьорът. - По обяд обърнах пет половинки гинес с приятелите си, после се прехвърлих в бара на ОМали и цял следобяд пих уиски с бира за разредител. После ударих шест двойни брендита и накрая изпих няколко чаши с едни стари приятели, просто за компания. След това закарах един от приятелите си вкъщи и изпих няколко кутии бира там, защото не беше учтиво да му откажа. - Разбирам - казал полицаят. - Боя се, че ще трябва да ви помоля да слезете от колата и да надуете балона. - Защо? - попитал пияният. - Не ми ли вярвате? Из наредба за дейността на митническите складове за временно съхранение: "...Управителят също така носи отговорност при повреда на съхраняваните стоки поради наличие на паразити, насекоми, атмосферни влияния, кражба или ТАЙНСТВЕНО ИЗЧЕЗВАНЕ." - Ало, къде си? - Вкъщи. А ти? - А аз пътувам до теб в тролея...