Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Войниците от едно поделение били на стрелба. Дошъл един генерал да наблюдава стрелбите. Гледал, гледал и по едно време казал: - Срамота! Нищо не улучвате! Я дайте един автомат. Взел автомата, изстрелял два пълнителя. Носят мишената - нито едно попадение. - Нула, господин генерал… - смутено казал старшината. - Именно! Ето така стрелят твоите войници… Я сега ти им покажи как трябва да се стреля!
Военни 4,051 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сега съм тъжен! Защо ли? Сега ще ви разкажа: Имах си гадже,тя се казваше Анета и ми казваше, че съм неиният принц. Обичахме се много до мига, в които получих следното писмо: Мили ми принце, Всеки път, когато се качвам на ку- лата на нашия малък замък в минути на отмо- ра ти знаеш с какво нетърпение очаквам да се изпра- ви пред мен пощальонът. Но надеждите ми са напра- зни. Вече ми омръзна и затова знай,че пу- скам последното си писмо.Твоята Ане- тка повече няма да видиш и ще останеш с ху- бавите спомени. Имаш моята снимка. Дръж я в ръцете си! Всичко беше О.К.,докато не прочетох това писмо през ред!!! Жената ме шашна, каза, че имала такиви дни, в които нищо не й се правело. Ама то имало ли въобще други дни?! Всичко, което мога да загубя, държа или докосвам с ръцете си, а всичко, което не искам да изгубя, пазя в сърцето си. Съобщение по новините: \"Неизвестни терористи са превзели зала, в която се провежда конференция на адвокати. Похитителите са заплашили, че ако не получат голям откуп ще започнат да освобождават по един адвокат всеки половин час.\" Истински телефонен разговор: - Ало! Здрасти! Как къде съм?! В къщи! Обаждаш ми се на домашния телефон.