Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Кой е там? - Мъжът ти, връщам се от командировка! - Лъжеш, на него гласът му е тънък, а твоят е дебел. Ама няма нищо, влизай...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
В паузата между двете полувремена мъжът казва гузно на жена си: - Знаеш ли, Рита, когато гледам футболен мач, забравям всичко наоколо! Жената отговаря кисело: - Казвам се Розмари!
Семейни
03.10.2017
3,290 прегледа
Следващ →
Още вицове
XVIII век. Кавалер в камизола и бели чорапи къса листенцата на маргаритка и си говори: - Обича ме - не ме обича... XIX век. Джентълмен в сюртук и цилиндър къса листенцата на маргаритка и си говори: - Обича ме - естествено. Ще ми даде - няма да ми даде... XX век. Мъж в сини джинси къса листенцата на маргаритка и си говори: - Обича ме - на кой ли му дреме. Ще ми даде - естествено. Ще ми стане - няма да ми стане... XXI век. Същество от неопределен вид гледа маргаритката на ICQ и чете на монитора: "Аз те обичам! Аз те искам! Хайде да се срещнем!" и си говори: - Мъж? Жена? Активен? Пасивен?
- Моя мъж не пие, не пуши, пере, глади, мие чинии.. - Хм, това не е мъж, а просто някаква жена!
Всъщност, той е играл руска ролетка и със зареден пистолет Макаров. И пак спечелил.
- Сине, обичаш ли баща си? - Да мамо :) - Оставила съм ти едно парче в хладилника...
Мъж се жалва на жена си: - Ама че ден! Навън мръсно и студено. Влезнах за пет минути в един стриптийз бар, да се сгрея... Жената: - И???! - Какво и! Ето заповядай, подарък съм ти купил. (протяга едни смачкани женски прашки) - А парите къде са? Нали днес взимаш заплата? - Кой да ти знае, че днес женското бельо е толкова скъпо!