Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В паузата между двете полувремена мъжът казва гузно на жена си: - Знаеш ли, Рита, когато гледам футболен мач, забравям всичко наоколо! Жената отговаря кисело: - Казвам се Розмари!
Семейни 3,289 прегледа
Следващ →

Още вицове

Слещат се две мутри. Първият: - Брато, вчера ходих в сервиза ....Начи сложих си на Мерцедеса всички екстри, каквито имаше. Абсолютно всичкооооо....Дадох още 20 хиляди долара... Вторият: - Ебаси, и аз миналата седмица ходих в сервиза. И аз си сложих всички екстри....Дадох 25 хиляди долара... - Я па ти!!? Как така,бе? Аз си сложих абсолютно всичко...Какво повече си сложил за 5 хиляди долара? - Абе виж сега...Нали знаеш, че не съм добре с очите. Накарах ги да ми сложат предно стъкло с четири диоптъра... В едно село,всяка неделя попът четял една и съща молитва. Отбелязвал си я в молитвеника с една сламка. Обаче една събота селският тарикат откраднал сламката. На следващият ден попът взел молитвеника,почнал да го разлиства, и търсейки молитвата четял: - И каза бог...,и каза бог...,и каза бог...Мамка му на тоя, дето ми взе сламката! Един човек срещнал свой приятел и го поканил на гости. Тръгват заедно и когато пристигат още от вратата тъщата го посреща взема му палтото, кани ги да влязат в хола и да се настанят. През това тъщата носи чехли и ги нахлузва на краката на зет си. Приятелят много учуден от ситуацията пита: — Какво я правиш тази женица, биеш ли я нещо, че е толкова послушна? — Не, нищо подобно. Питай я ако искаш… Гостът съответно попитал: — Защо е цялата тази любезност? — Ами как да кажа… – започнала тъщата – … отначало, когато младите се нанесоха много се радвахме; момчето е добро, здраво, справедливо и спокойно – нали работи като футболен съдия. Имахме котка, но тя нещо не го харесваше много много и още първата вечер го надраска с нокти по крака. Той нищо не каза, само извади от джобчето си един жълт картон, вдигна го и после го прибра. И така всичко си продължи спокойно. След два дни докато зет ми гледаше телевизия, обаче, котката скочи върху него и го надраска по рамото. Той пак реагира много спокойно – извади жълтия картон и го вдигна. Но една вечер котката скочи върху лицето му и го одраска. Тогава той вдигна червен картон и на сутринта намерихме котката обесена на тавана… — Тази история е много тъжна, но не разбирам какво общо има с това да си толкова любезна със зет си. — Ами аз вече имам два жълти картона… - Отче алкохолът враг ли е на здравето? - Враг е. - А защо пиете? - В библията е казано да обикнем враговете си! Истински приятел е този, който ти подава ръка и докосва сърцето ти.