Една жена отива при гинелог и казва:
- Докторе, сърби ме между пръстите!
И доктора:
- А, тва не е за мен, ти си за дерматолог.
Жената:
- Ами аз вече бях при него и той ме изпрати при вас.
Замислил се дотора и питал: " Къде точно ви сърби"?
А жената казала:
- Между двата палеца на краката!
Мъж и жена се качват на влака, заминават отпуска. Първото, което прави той е да извади една литрова водка, отваря я и изхвърля капачката през прозореца. Жената:
- Защо я изхвърли?
- Изгарям мостовете. Сега ще пия, ще пия, ще пия...
Жената, помислила, свалила си бикините и ги изхвърлила през прозореца...