Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Старшина командва взвод войници: - Ходом, марш! Раз, два… раз, два… Покрай него минава петгодишно хлапе и му казва: - Ей, чичо, а пък аз мога да броя до десет!
Военни 3,861 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж отишъл да си търси работа! Управителят на фирмата го поканил да седне и започнало интервюто: - Кажете ми нещо за себе си - помолил го управителят! Мъжът започнал да разказва, да се хвали, колко е работен и умен и сръчен и накрая казал, че има само един единствен недостатък т.е. имал само едно мъдо! Управителят му отговорил веднага: - Можем да те вземем на работа, но само на половин работен ден! - Защо! - възмутил се мъжът... - Ами, нашите работници до обяд си вкарват и вадят лявото мъдо в левият крачол, а следобяд си вкарват и вадят дясното мъдо в десният крачол! А ти няма да има, какво да работиш следобяд... Срещат се двама депутати от НДСВ: - Колега, ако познаеш колко хотела имам на морето, ще ти ги дам и двата! След дълго размишление вторият все пак отговорил: - Ами... два? - На тебе колега днес страшно ти върви! Една блондинка се качила в самолет за Ямайка, но вместо във втора класа, седнала в първа. Дошла една стюардеса и я помолила да се премести, но блондинката не искала. Накрая стюардесата повикала пилота, онзи прошепнал нещо в ухото на блондинката и тя веднага се преместила. Стюардесата учудена попитала пилота как е успял да я убеди, а той отговорил: - Ами казах й, че първа класа не каца в Ямайка! - Какво разправяше Бойко Борисов преди да стане кмет? — „Аз като стана кмет ще направя това и това… “ — И какво стана? — Нищо. — А какво разправя сега? — „Аз като стана премиер ще направя това и това… “ Да се ядосваш?! Това значи да наказваш себе си за грешките на другите! Цицерон