Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ало, Генко? Вкъщи мирише много силно или на бензин или на газ, много ме е страх, че ще се взривя! - Искре, успокой се! Запали една свещ и се помоли...
Черен хумор 1,645 прегледа
Следващ →

Още вицове

Наблюдението от страна на Европейския съюз над мързеливите гърци показа, че даже Сизиф е симулирал работа. Веднъж малкият Иванчо разхождайки се в парка намира бележка, но уви не може да чете. Занася бележката на учителката си и я моли да му я прочете. Учителката прочела бележката и му се скарала: - Как не те е срам да ми даваш такива работи! Вън, да ми се махаш от главата! На път за вкъщи срещнал полицай. Помолил го да му прочете бележката. Полицаят погледнал бележката и побеснял. - Как може такова малко момче да се занимава с такива работи? Учуден Иванчо отишъл при баща си и му показал бележката. Той я прочел и почнал да му вика: - Ти, безсрамнико, как не те е срам да ми показваш такива работи! Смаян Иванчо тръгнал да обикаля и да търси някой да му прочете бележката. След дълго обикаляне и търсене стигнал до дявола. Помолил го да му я прочете. Дяволът погледнал бележката, засмял се и я скъсал. Малкият Иванчо го попитал защо се смее и какво толкова пишело на бележката. Дяволът, смеейки се му отговорил: - Не знам, не мога да чета. Треньор към футболист: - Твоята игра ми доставя голямо удоволствие. - Преувеличавате, лошо играя. - Затова пък много смешно. Между двама луди: - Покажи ми как да се обадя по телефона? - Взимаш слушалката в лявата ръка, а с дясната набираш цифрите по номератора. - Добре де, а с коя ръка ще говоря? Тежка коледна софра. Един се оплаква: - Така се нахраних, че едвам се движа. - Не знаеш ли народния лек? Отиди в тоалетната, два пръста в устата... - Ха, ако в устата ми можеха да влязат два пръста, то бих хапнал и едно бананче.