Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Някаква дама отишла в оръжейния магазин да си купува пистолет. - За защита ли, госпожо? - попитал я продавачът. - Не, за защитата ще си наема адвокат.
Подсъдими 2,985 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако се събудя посред нощ - значи някой ме е събудил. Ако някой ме е събудил - значи е нещо спешно. И така, котарако, слушам те! Момченце държи снимка на младоженци и разпитва майка си: -Мамо, защо булката е облечена в бяло? -Защото бялото е символ на радостта,щастието и безгрижовността… А защо тогава младоженецът е облечен в черно? Две блондинки си говорят и едната казала на другата. - Абе как ги крадат тези самолети? Като те са толкова големи. - Ти си много тъпа. Не виждаш ли, че като излетат стават малки. Двама пияни излизат от кръчмата: - Криво-ляво, след един час съм си вкъщи... - Но до вас пътя е къс? - Абе, той е къс, но е много широк... Бал в имение някъде в Русия. Наташа Ростова пита Ржевски: - Поручик, кажете, а Вие попадал ли сте някога в железопътна катастрофа? - Ами... било е! - Ах, колко интересно! Поручик, разкажете! - Пътувахме с генерала и дъщеря му към Орел. И когато влакът влезе в тунела, вместо дъщерята опънах самия генерал...