Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
САЩ изпращат таен агент в хитлеристка Германия. Върви той по улицата и си мисли: "Хм. Защо ли всички ме гледат така странно. Може би са ме познали. Как ли? Може би по високия ми ръст? А може би заради очилата ми? А дали не заради черната ми кожа и парашута, който се влачи на десет метра след мен?"
Военни 4,573 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво пише в автобусите на градския транспорт в различните градове? Берлин: "Говоренето с шофьора строго забранено!" Лондон: "Ако обичайте, не разговаряйте с шофьора." Тел-Авив: "Нямате никаква сметка да говорите с шофьора". Рим: "Забранено е да се отговаря на шофьора!" Далас: "Забранено е да се стреля по шофьора!" Истанбул: "Забранено е да се задява шофьора!" Един полицай спира една Лада и започва да разпитва шофьора за документи,оборудване на автомобила и т.н.Оказва се,че всичко е на лице.Полицая не се отказва лесно и продължава: "Касетофон има ли в тази кола?" "Има и касетофон" - отговаря шофьора "Радио има ли"- отново пита полицая "Ами има и радиo" - пак шофьора "А Кондьо имаш ли на касета?" "Да имам и Кондьo" "Ами пусни го бързо" - настоява му пагона И така вече от колата чалга ехти, полицая започва да кърши снага ту-на ляво,ту-на дясно,гледа умно и вика: "Хайде лепи десетака не ме гледай!" Каквото е обществото, такава е и миризмата в обществените тоалетни...и столицата. Вървяли си двама българи по улицата и видели баба Яга да лети с метлата си. Спогледали се българите и единият казал: "Каквато ни е държавата, такъв ни е и Батмана" Психиатър казва на своя позната: - Как е мъжът ви? - Докторе, но аз не съм омъжена. - Да, значи мъжът ви още е ерген.