Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Стани по-добър човек и гледай да си наясно със себе си, преди да срещнеш някого с надеждата, че той ще разбере що за човек си ти!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Младоженци
- Татко, защо младоженците се държат за ръка по време на венчавката? - Такъв е обичаят, сине. Нали си виждал как боксьорите си подават ръце преди да започне мачът…
Младоженци
03.10.2017
3,086 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Как се казва "интелигентен човек в САЩ"? - Турист. - Как се наричат запетайките по стените на тоалетните? - Срафити. Единственото нещо във Вселената, което не се разширява е бюджетът на България!
- Млади момко, искаш ли да ми станеш зет? - Честно казано, не, госпожо, но не виждам друг начин да се оженя за дъщеря Ви.
Един пияница чука по ел.стълб. Идва един полицай и го пита: - Какво правиш? Пияницата му отговаря: - Чукам на жена ми да ми отвори. Полицая погледнал нагоре и казал: - Свети, ама защо не отваря!?!
Мъж се враща внезапно от командировка. При жена му има любовник. При позвъняването на входната врата, се скрива в намиращата се в хола старинна броня. Мъжът и жената си лягат, но не заспиват. Нашият човек чакал час-два и накрая му омръзнало. Вдигнал меча и дрънчейки покрай слисания съпруг, попитал: - Да сте виждали Калоян?
Пролет е. Лисицата, вълкът и мечката седят под едно дърво и споделят живота си през зимата. Лисицата и вълкът проскубани, пребити, а мечката - дебела и лъскава. Лисицата: - Зимувах кокошарника. По една кокошка на седмицата хапвах, но гадните хора преброиха кокошките, разбраха, че има липси и поставиха капани - едва се измъкнах. Вълкът: - А аз в свинарника. По една свиня на седмицата хапвах, но хората ги преброиха, докараха кучета - едва избягах. А ти, Мецо, в бърлогата ли беше? - Ами, не, презимувах на един строеж... - ??? - Там е пълно с цигани. Кой ги брои въобще?