Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
По време на проверка войниците се оплакват: - В чорбата има камъчета! - Що за оплаквания? - сопва се капитанът. - Вие сте тук, за да служите на родината! - Да, но не за да я ядем…
Военни 4,521 прегледа
Следващ →

Още вицове

Децата в класа на Иванчо получили за домашно да напишат съчинение в стила на Агата Кристи. То трябвало да отговаря на следните условия: да има по малко аристократизъм, малко загадъчност, малко религиозност и мало секс. Иванчо написал следното съчинение: \"Графинята каза: - Боже мой, пак съм бременна! От кого ли?\" - Как полицаят пие \"средно кафе\"? - Нарежда три чашки една до друга и пие от средната. Питат едно момче: - Ти имаш ли майка? - Не, блъсна я багер. - А баща? - Не и него го блъсна багер. - Имаш ли братя или сестри? - И тех ги блъсна багер. - А тогава някакви други роднини - чичо, леля, баба или дядо? - Не и тех ги блъсна багер! - А тогава какво имаш ти бе!? - Па как кво! Имам багер! Неспособността да се насладим пълноценно на очарованието на самотата, ни въвлича ежедневно в опустошителни взаимоотношения с всякакви дебили... - Хайде, идвай на вилата! - Не искам! - Ела де, има бира, уиски, къде да се спи и палави девойки! - Татко, втори път няма да се хвана на тоя номер, сами си копайте картофите!